Rosną szanse PSG na hitowy transfer gwiazdy Napoli

Victor Osimhen może latem opuścić szeregi Napoli. Napastnik rozgrywa świetny sezon i ściąga na siebie zainteresowanie ze strony najmocniejszych ekip. Jego agent pracuje nad transferem do Paris Saint-Germain.

Victor Osimhen
fot. PressFocus Na zdjęciu: Victor Osimhen
  • Napoli przygotowuje się do sprzedaży Victora Osimhena
  • Kwota transferu Nigeryjczyka mogłaby wynieść nawet 150 milionów euro
  • Największe szanse na sfinalizowanie transakcji ma w tej chwili Paris Saint-Germain

Osimhen jednak nie w Premier League?

Victor Osimhen jest wymieniany w ścisłym gronie najlepszych napastników na świecie. Gwiazdor Napoli rozgrywa fantastyczny sezon i ściąga na siebie zainteresowanie ze strony najmocniejszych ekip w Europie. Coraz więcej wskazuje na to, że po sezonie dojdzie z jego udziałem do hitowego transferu. Oczywiście lider Serie A chciałby zatrzymać go w swoich szeregach, lecz jest przygotowany do ewentualnej sprzedaży.

Napoli oczekuje za Osimhena nawet 150 milionów euro. Biorąc pod uwagę deficyt na rynku jakościowych napastników, nie jest to cena, która odstrasza jego potencjalnych pracodawców.

Nigeryjczyk otwarcie przyznaje, że jego marzeniem jest gra w Premier League. Coraz więcej wskazuje na to, że jego przeprowadzka na Wyspy Brytyjskie zostanie odłożona w czasie, bowiem w tej chwili na prowadzeniu w tym wyścigu jest Paris Saint-Germain.

Już kilka dni temu doszło do spotkania między przedstawicielami paryżan a agentem Osimhena. W obliczu możliwego odejścia Neymara i Leo Messiego, mistrzowie Francji potrzebują jakościowego wzmocnienia ofensywy.

Zobacz również:

Znamy powody kary dla Mourinho. “Jesteś kłamcą, jesteś z Turynu”
Jose Mourinho

Co powiedział Mourinho do arbitra? Spotkanie Roma – Cremonese bez wątpienia nie zakończyło się po myśli Giallorossich. I to w żadnym z możliwych aspektów. Rzymianie musieli przełknąć gorycz porażki z niżej notowanym rywalem, a na dodatek Jose Mourinho został napomniany czerwoną kartką za zdecydowanie zbyt żywiołowe starcie z sędzią Marco Serrą. Efektem potyczki przy linii

Czytaj dalej…

Komentarze