Bramkostrzelny Meksykanin na celowniku Eintrachtu. To on zastąpi Kolo Muaniego?

Santiago Gimenez znalazł się w kręgu zainteresowań Eintrachtu Frankfurt, informuje Florian Plettenberg. Działacze z Deutsche Bank Park planują zimą pozyskać napastnika, który będzie w stanie wejść w buty Randala Kolo Muaniego.

Santiago Gimenez
Obserwuj nas w
IMAGO / Pro Shots Na zdjęciu: Santiago Gimenez
  • Santiago Gimenez jest obserwowany przez Eintracht Frankfurt
  • Działacze z Deutsche Bank Park widzą w nim następcę Randala Kolo Muaniego
  • Wcześniej Meksykanin był łączony z Realem Madryt oraz Arsenalem

Santiago Gimenez wzbudził zainteresowanie Eintrachtu Frankfurt

Z informacji przekazanych przez Floriana Plettenberga wynika, że Eintrachtu Frankfurt znalazł napastnika, który mógłby godnie zastąpić Randala Kolo Muaniego. Tym zawodnikiem jest Santiago Gimenez z Feyenoordu Rotterdam. Jednak niemiecki klub będzie musiał stoczyć rywalizację z wielkimi markami o Meksykanina.

22-letni napastnik w ostatnim czasie był łączony z Arsenalem, a nawet Realem Madryt. Wszystkie te kluby bacznie obserwują piłkarza, który od kilku miesięcy imponuje niesamowitą formą w holenderskim klubie.

Santiago Gimenez w obecnym sezonie ligowym rozegrał siedem spotkań. Może pochwalić się 22-latek znakomitymi liczbami, bowiem zdołał dziesięciokrotnie wpisać się na listę strzelców oraz zanotować dwie asysty. Portal “Transfermarkt” wycenia Gimeneza na 25 milionów euro.

Sprawdź także: Kontuzja reprezentanta Polski. Został zmieniony w przerwie

Komentarze