Kontuzja reprezentanta Polski. Został zmieniony w przerwie

Paweł Dawidowicz rozpoczął w wyjściowym składzie Hellasu Verona rywalizację z Torino. Polski defensor jednak w ostatnich sekundach pierwszej połowy nabawił się urazu i musiał zostać zmieniony w przerwie.

Paweł Dawidowicz
Obserwuj nas w
IMAGO / Nicolo Campo Na zdjęciu: Paweł Dawidowicz
  • Paweł Dawidowicz rozgrywał świetne spotkanie z Torino
  • Jednak polski defensor w ostatniej akcji pierwszej połowy nabawił się kontuzji
  • Stoper musiał zostać zmieniony w przerwie

Uraz Pawła Dawidowicza

Paweł Dawidowicz wyszedł w podstawowym składzie Hellasu Verona na mecz z Torino. Polski defensor rozgrywał kapitalne spotkanie, co raz wygrywając pojedynki z Duvanem Zapatą. Jednak w ostatniej akcji pierwszej połowy 28-latek nabawił się kontuzji.

Była nadzieja, że Paweł Dawidowicz w przerwie dojdzie do siebie, ale niestety Marco Baroni musiał zmienić polskiego stopera, którego zastąpił Diego Coppola. Na ten moment nie wiadomo jak poważnego urazu nabawił się reprezentant naszego kraju, ale istnieją obawy, że Michał Probierz nie będzie mógł z niego skorzystać w zbliżającym się zgrupowaniu.

Wychowanek Sokoła Ostródy w tym sezonie ligowym wystąpił sześciokrotnie. Jego pobyt na boisku trwał łącznie 585 minut. Wcześniejsze spotkania Paweł Dawidowicz rozegrał od deski do deski, prezentując bardzo wysoką formę.

Sprawdź także: Gwiazdor zostaje na dłużej w Lazio. Jest oficjalny komunikat

Komentarze