PSG ma misterny plan, Mbappe może zapłacić krocie gigantowi

Kylian Mbappe według medialnych doniesień latem zakotwiczy w Realu Madryt. Tymczasem ciekawymi wieściami podzielił się The Athletic, przekonując, że reprezentant Francji może zapłacić część swojej premii Paris Saint-Germain za podpisanie kontraktu z nowym klubem.

Kylian Mbappe
Obserwuj nas w
fot. Imago / Eibner-Pressefoto / Bahho Kara Na zdjęciu: Kylian Mbappe
  • Każdego dnia pojawiają się nowe wieści dotyczące Kyliana Mbappe
  • Ciekawymi informacjami podzielił się The Athletic
  • Znane brytyjskie źródło przekonuje, że Francuz może być zobligowany do zapłacenia konkretnej sumy PSG

PSG zarobi na transferze Kyliana Mbappe do Realu Madryt

Kylian Mbappe ma umowę ważną z Paris Saint-Germain do końca czerwca tego roku. Wygląda na to, że zawodnik powoli żegna się z przedstawicielem Ligue 1. Wszystko wskazuje na to, że nowym pracodawcą piłkarza będzie Real Madryt. The Athletic przekonuje natomiast, że w momencie, jeśli gwiazda reprezentacji Francji w trakcie letniego okna transferowego pożegna się z PSG, to na konto klubu z Francji może wpłynąć konkretny zastrzyk gotówki od samego piłkarza.

Paryżanie planują osiągnąć porozumienie z napastnikiem, na mocy którego wypłaci on klubowi premii za podpisanie kontraktu. Wcześniej Mbappe odmówił przyznania bonusu lojalnościowego gigantowi z Ligue 1 w wysokości 80 milionów euro. Realny scenariusz zakłada w każdym razie, że nowym pracodawcą 25-latka będzie Real Madryt. W nowej ekipie Mbappe ma grać z numerem dziewięć na koszulce, o czym zdążyli już poinformować dziennikarze RMC Sport.

Czytaj więcej: Prezydent Realu Madryt obiecał Mbappe dwa transfery

Komentarze