Transfer Zaniolo się komplikuje. Włoch nie dał zgody na przenosiny

Nicolo Zaniolo
Pressfocus Na zdjęciu: Nicolo Zaniolo

Skomplikowana staje się sytuacja Nicolo Zaniolo. Roma zaakceptowała za niego ofertę ze strony Bournemouth, jednak zawodnika nie interesują przenosiny do ekipy Wisienek. Jeśli Włoch nie zdecyduje się na odejście, resztę sezonu może spędzić na trybunach.

  • Nicolo Zaniolo został wpisany na listę transferową AS Romy
  • Za Włocha wpłynęła oferta w wysokości 30 milionów euro ze strony Bournemouth
  • 23-latek nie chce przenosić się do Wisienek i interesuje go jedynie gra dla Milanu lub Tottenhamu

Nicolo Zaniolo nie chce zostać zawodnikiem Bournemouth

Zarząd AS Romy w styczniu podjął konkretną decyzję – Nicolo Zaniolo musi odejść. Włoch wdał się w konflikt z działaczami Wilków, mimo że wciąż mógł liczyć na wsparcie ze strony Jose Mourinho. 23-latek został wpisany na listę transferową, a Rzymianie oczekiwali za niego ofert na poziomie przynajmniej 30 milionów euro.

Zainteresowanie pozyskaniem Włocha od początku wykazywały AC Milan i Tottenham, jednak konkretna oferta nadeszła ze strony Bournemouth. Klub z Anglii zaoferował za ofensywnego pomocnika 30 milionów euro, a Roma ofertę zaakceptowała. Problem w tym, że Zaniolo nie jest zainteresowany przenosinami do ekipy Wisienek.

Zgodnie z najnowszymi informacjami Fabrizio Romano, zarząd Bournemouth udał się osobiście do Rzymu, aby przyspieszyć negocjacje z Romą. Zawodnik wciąż jednak nie daje zielonego światła na przenosiny. Interesuje go jedynie gra dla Tottenhamu lub Milan. Rossoneri zaproponowali wypożyczenie zawodnika a opcją wykupu, na co nie chciała z kolei zgodzić się Roma. 

Jeśli przedstawicielom Bournemouth nie uda się przekonać Zaniolo do transferu, Włoch może spędzić pozostałą część sezonu na trybunach. 

Także u nas: Milan rezygnuje z transferu gwiazdy AS Romy?

Komentarze