Pomocnik Liverpoolu zaoferowany klubom z Serie A

Liverpool stał się ostatnio obiektem zainteresowania włoskich klubów, chcących wzmocnić się kosztem The Reds. Najnowsze doniesienia mediów sugerują, że na celowniku AC Milan i Interu Mediolan jest Naby Keita. To kolejny zawodnik teamu z Anfield Road łączony z przeprowadzką do jednej z drużyn z Serie A.

Naby Keita
fot. PressFocus Na zdjęciu: Naby Keita
  • Naby Keita jest jednym z zawodników, który latem najpewniej pożegna się z Liverpoolem
  • CalcioMercato.com twierdzi, ze Gwinejczyk został zaoferowany Interowi Mediolan i Milanowi
  • Zawodnik ma kontrakt ważny z klubem z Anfield Road tylko do końca sezonu

Naby Keita zamieni Premier League na Serie A?

Liverpol latem najpewniej zakończy pewną erę. Jednocześnie w angielskim klubie planowane są zmiany personalne, jeśli chodzi o skład The Reds. Jednym z graczy Liverpoolu, który może zmienić klub, jest Naby Keita. Zawodnik został podobno zaoferowany Interowi Mediolan i Milanowi.

Już wcześniej pojawiły się głosy, że z aktualnymi wicemistrzami Premier League pożegna się Roberto Firmino. Najbardziej realny scenariusz zakłada, że zawodnik trafi do Juventusu. Chociaż obecni mistrzowie Serie A też są chętni na pozyskanie piłkarza.

CalcioMercato.com przekonuje natomiast, że Naby Keita jest kolejnym graczem The Reds, który może kontynuować karierę w Serie A. Gwinejski pomocnik dołączył do Liverpoolu za 60 milionów euro w 218 roku z RB Lipsk. W tym sezonie rozegrał 13 spotkań. Jego kontrakt wygasa z końcem czerwca tego roku.

Czytaj więcej: Bournemouth sprawiło sensację. Liverpool oddala się od czołowej czwórki

Komentarze

Na temat “Pomocnik Liverpoolu zaoferowany klubom z Serie A

Nie wiem czy Wy to robicie specjalnie, czy jesteście ułomni, ale w przeciągu pół roku pomyliliście zdjęcia zawodników. Tylko jednego klubu -LFC. Najczęściej właśnie mylicie Kejtę, a to z Mane i odwrotnie, a teraz z Ibrahima Konate, który na dzień 12.03.br widnieje na zdjęciu. Na prawdę to świadczy o Was jak macie zlew na wstawiane informacje…albo zwyczajnie Wasz poziom intelektualny nie pozwala wzbić się na wyżyny skrupulatności, żeby wstawić odpowiedni wizerunek piłkarza. Żenada redakcjo, żenada…