Odra Opole może pozyskać byłego reprezentanta Polski

Maciej Makuszewski
fot. PressFocus Na zdjęciu: Maciej Makuszewski

Maciej Makuszewski wkrótce wróci do ligi polskiej. Według informacji dziennikarza Tomasza Włodarczyka były reprezentant Polski zasili szeregi Odry Opole. 32-latek w ekipie z Fortuna 1 Ligi ma wzmocnić rywalizację w drugiej.

  • Dobiegła końca przygoda Macieja Makuszewskiego z ligą islandzką
  • Wszystko wskazuje na to, że 32-latek wróci do Polski
  • Dziennikarz Tomasz Włodarczyk ujawnił, że były reprezentant Polski ma trafić do Odry Opole

Makuszewski ma wzmocnić przedstawiciela Fortuna 1 Ligi

Maciej Makuszewski w ostatnim sezonie występował w Leiknir Reykjavík. W islandzkim zespole pięciokrotny reprezentant Polski rozegrał 12 meczów, notując w nich jedno trafienie i jedną asystę.

Zawodnik trafił do Leiknir Reykjavík w lutym tego roku. Ostatecznie jednak piłkarz w ekipie z Islandii nie spełnił pokładanych w nim nadziei i wygląda na to, że niebawem znów będzie grał na polskich boiskach.

Zobacz także:

Dziennikarz Tomasz Włodarczyk dał do zrozumienia w programie “Okno Transferowe” na kanale Meczyki.pl, że Makuszewski w najbliższy poniedziałek ma przejść testy medyczne przed transferem do Odry Opole.

– Maciej Makuszewski wraca z Islandii. W poniedziałek testy medyczne w Odrze Opole. Dwuletni kontrakt z opcją przedłużenia o rok – przekazał dziennikarz Tomasz Włodarczyk w programie “Okno Transferowe” cytowany przez Meczyki.pl.

Odra Opole po dwóch rozegranych meczach w Fortuna 1 Lidze w tym sezonie ma na swoim koncie dwie porażki. Drużyna Piotra Plewni przegrała kolejno z Bruk-Betem Termaliką (1:2) oraz Podbeskidziem (1:2). W najbliższy piątek opolanie w roli gospodarza zagrają z Zagłębiem Sosnowiec.

Czytaj więcej: Kamil Biliński: niektóre sprawy są za bardzo rozdmuchiwane

Komentarze