Jasne stanowisko Nottingham. Pobiją latem rekord transferowy?

Dean Henderson do końca sezonu przebywa na wypożyczeniu w Nottingham Forest. Jak donosi "The Telegraph", klub z City Ground będzie chciał wykupić na stałe angielskiego bramkarza, bijąc przy tym rekord transferowy.

Dean Henderson
Obserwuj nas w
PressFocus Na zdjęciu: Dean Henderson
  • Dean Henderson do końca sezonu jest na wypożyczeniu w Nottingham
  • Zespół z City Ground planuje wykupić angielskiego bramkarza
  • Byłby to rekord transferowy klubu

Dean Henderson na stałe w Nottingham Forest?

Dziennik “The Telegraph” informuje, że Nottingham Forest chce zakontraktować Deana Hendersona na stałe. Sam piłkarz również patrzy przychylnym okiem na takie rozwiązanie. Szefostwo z City Ground planuje złożyć ofertę transferową Manchesterowi United za angielskiego bramkarza w wysokości 30 milionów funtów. Czyniłoby to 26-latka najdroższym nabytkiem w historii klubu.

Od dołączenia na stałe Deana Hendersona do Nottinham Forest wiele będzie jednak zależeć od sytuacji Davida de Gei w Manchesterze United. Umowa hiszpańskiego golkipera z “Czerwonymi Diabłami” wygasa na koniec czerwca i może odejść z klubu jako wolny agent. Jednak działacze z Old Trafford planują związać się z nim nowym kontraktem.

Dean Henderson do świąt był podstawowym bramkarzem ekipy Nottingham Forest, ale później złapał poważną kontuzję uda. W obecnym sezonie Premier League rozegrał 20 spotkań, w których zachował sześciokrotnie czyste konto.

Sprawdź także: Casemiro zachwycony Ten Hagiem. “Dla niego 100% to za mało”

Komentarze