Piłkarze Juventusu
Piłkarze Juventusu fot. Grzegorz Wajda

Niespodziewana wymiana na linii Juventus – Roma

Już dziś może dojść do testów medycznych Leonardo Spinazzoli i Luki Pellegriniego – donoszą włoskie media. Obie drużyny dogadały się bowiem co do warunków wymiany.

Czytaj dalej…

Negocjacje przebiegły bardzo szybko. Juventus wycenił swojego zawodnika na 25 milionów euro, zaś AS Roma zażądała za Pellegriniego 15 milionów euro. W związku z tym obie drużyny ustaliły, że aby wymiana doszła do skutku, to Giallorossi muszą dopłacić Starej Damie dodatkowe 10 milionów.

Według włoskich mediów potwierdzenie transferu może mieć miejsce już dziś. Sztaby medyczne obu zespołów są bowiem przygotowane do przeprowadzenia odpowiednich testów i jeśli nie wykażą one żadnych problemów zdrowotnych u zawodników to kluby natychmiast podpiszą porozumienie.

Przypomnijmy, że Leonardo Spinazzola ma dwadzieścia sześć lat i jest wychowankiem Starej Damy. W poprzednim sezonie 14 razy meldował się na boiskach w koszulce Juventusu.

Z kolei Luca Pellegrini to dwudziestolatek, który poprzednie pół roku spędził w Cagliari. W sezonie 2018/2019 zaliczył 18 występów.

Komentarze