Real czy Barcelona? Młody Hiszpan może przebierać w ofertach

Nico Williams niebawem może zostać łakomym kąskiem na rynku transferowym. Młodym skrzydłowym interesuje się FC Barcelona, choć hiszpańskie El Chiringuito przekonuje, że wolałby przenieść się do Realu Madryt.

Nico Williams
Obserwuj nas w
IMAGO / Ricardo Larreina Amador Na zdjęciu: Nico Williams
  • Kontrakt Nico Williamsa z Athletikiem obowiązuje tylko do końca tego sezonu
  • Skrzydłowy może być do wzięcia zimą za niewielką kwotę, bądź latem za darmo
  • 21-latkiem interesuje się FC Barcelona. Dziennikarze El Chiringuito przekonują jednak, że gracz wolałby przenosiny na Santiago Bernabeu

Williams wybrał pomiędzy hiszpańskimi gigantami

Nico Williams to jeden z najbardziej interesujących hiszpańskich graczy młodego pokolenia. Skrzydłowy rozgrywa trzeci pełny sezon w seniorskiej drużynie Athleticu i – do momentu odniesienia kontuzji – prezentował się zjawiskowo. 21-latek ma już też doświadczenie międzynarodowe. Rozegrał dla reprezentacji Hiszpanii już dziesięć spotkań, w których strzelił dwie bramki.

POLECAMY TAKŻE

Obecna umowa utalentowanego gracza z Los Leones obowiązuje tylko do końca tego sezonu. Na ten moment młodszy z braci Williamsów nie rozpoczął z klubem negocjacji w sprawie nowego kontraktu. Wydaje się zatem jasne, że nosi się z odejściem. Już kilka tygodni temu katalońskie media informowały, że 21-latkiem interesuje się FC Barcelona. Dziennikarze El Chiringuito przekonują jednak, że jeśli gracz miałby do wyboru transfer do Realu Madryt, to postawiłby na przenosiny na Santiago Bernabeu. Królewscy również sondują sytuację gracza, ale nie jest on dla nich tak interesujący, jak dla odwiecznych rywali ze stolicy Katalonii.

Williams rozegrał w tym sezonie cztery spotkania w La Lidze. Zanotował w nich cztery asysty.

Czytaj więcej: Przed Lewandowskim wyjątkowy mecz wyjazdowy.

18+ | Graj odpowiedzialnie! | Obowiązuje regulamin

Komentarze