Kluby Premier League zainteresowały się talentem Villarrealu

Nicolas Jackson
Pressfocus Na zdjęciu: Nicolas Jackson

Za sprawą dobrych występów na początku sezonu 2022/23 zainteresowanie na rynku transferowym wzbudził młody pomocnik Villarrealu – Nicolas Jackson. Zdaniem Ekrema Konura, o transfer Senegalczyka w najbliższym czasie postarają się Newcastle i Everton.

  • Nicolas Jackson jest jednym z objawień Villarrealu na starcie sezonu
  • 21-latek zachwyca swoją postawą, co zostało dostrzeżone przez inne kluby
  • Zaineresowanie jego transferem wykazały Everton i Newcastle

Villarreal może latem stracić młody talent

Villarreal prezentuje się na starcie sezonu 2022/23 bardzo dobrze, czego pokłosiem jest wysokie miejsce w tabeli La Liga. Żółta Łódź Podwodna obok FC Barcelony i Realu Madryt jest jedną z trzech niepokonanych wciąż w lidze drużyn, czego ogromną zasługą jest dobra dyspozycja poszczególnych zawodników. Wśród nich znajduje się Nicolas Jackson.

Senegalczyk dostaje w tym sezonie regularnie szanse od Unaia Emery’ego i odwdzięcza się za nie dobrymi występami. 21-latek zanotował w tym sezonie debiutanckie trafienie w La Liga, a jego znakomita postawa nie uszła uwadze innych zespołów z topowych europejskich lig. Ekrem Konur przekazał, że zainteresowanie pomocnikiem Villarrealu wykazały już dwa kluby z Premier League.

Jako pierwszy Senegalczykiem interesować zaczął się Everton, który prezentuje się bardzo słabo i szuka wzmocnień w środku pola. Zdaniem dziennikarza dołączył do niego Newcastle. Sroki chcą budować drużynę w oparciu o młode talent, a Nicolas Jackson wydaje się być ku temu idealnym kandydatem. Portal Transfermarkt wycenia go już na 10 milionów euro. Jako że kontrakt zawodnika wygasa wraz z końcem sezonu, wspomniane zespoły mają nadzieję na pozyskanie go za darmo.

Czytaj dalej: Kolejny angielski klub rusza po Mudryka

Komentarze