Milan przystępuje do działania. Pierwsza oferta za zawodnika Romy

Nicolo Zaniolo
fot. PressFocus Na zdjęciu: Nicolo Zaniolo

Milan ma szanse na pozyskanie Nicolo Zaniolo. Mistrzowie Włoch złożyli AS Romie pierwszą ofertę, która zakłada wypożyczenie z opcją późniejszego wykupu. O pomocnika walczy również Tottenham.

  • Nicolo Zaniolo liczy się z możliwością odejścia z AS Romy
  • Do walki o pomocnika włączyły się Tottenham oraz Milan
  • Mistrzowie Włoch proponują wypożyczenie z opcja wykupu

Zaniolo stawia na Milan

W ostatnim czasie Nicolo Zaniolo wyraził chęć odejścia z AS Romy. Wcześniej klub starał się dojść do porozumienia w sprawie podpisania nowej umowy, lecz nie zamierza zatrzymywać swojego zawodnika za wszelką cenę. Rzymianie zgodzą się na rozstanie z pomocnikiem, jeśli tylko pojawi się satysfakcjonująca oferta.

23-latek błyskawicznie znalazł się na liście życzeń Tottenhamu, który już wcześniej starał się go pozyskać. Wydaje się, że rozmowy między klubami utknęły w martwym punkcie, z czego planuje skorzystać Milan.

Włoskie media informują, że “Rossoneri” ustanowiły Zaniolo głównym celem transferowym na zimowe okienko. W poniedziałek doszło do złożenia pierwszej oficjalnej oferty. Zakłada ona wypożyczenie z opcją późniejszego wykupu, który w przypadku spełnienia pewnych warunków stanie się obligatoryjny. Ta propozycja różni się od tej przedstawionej przez Tottenham, który nie chciał uwzględniać przymusowego wykupu.

Milan musiałby wykupić Zaniolo za 25 milionów euro, jeśli tylko uda się zakwalifikować do kolejnej edycji Ligi Mistrzów. Sam zawodnik jest przede wszystkim nastawiony na pozostanie w kraju, dlatego z chęcią przeniósłby się do ekipy mistrza Włoch.

Rzymianie obawiają się wzmocnienia ligowego rywala, dlatego na sprzedaży swojego pomocnika chcieliby zarobić nawet 40 milionów euro.

Zobacz również:

Arteta przywitał Kiwiora. “Ma wielki potencjał”
Jakub Kiwior

W poniedziałek Jakub Kiwior został oficjalnie nowym zawodnikiem Arsenalu. Mikel Arteta entuzjastycznie przywitał reprezentanta Polski w drużynie. Arsenal oficjalnie ogłosił kupno Jakuba Kiwiora Reprezentant Polski kosztował Kanonierów 25 milionów euro Mikel Arteta nie krył entuzjazmu, witając 22-latka w drużynie “Kiwior da nam siłę i jakość w defensywie” W piątek wieczorem otrzymaliśmy oficjalne potwierdzenie to, co

Czytaj dalej…

Komentarze