Bułka obserwowany przez gigantów? Zabrał głos nt. ewentualnego transferu

Marcin Bułka imponuje dyspozycją, co na pewno nie przechodzi bez uwagi europejskich gigantów. Bramkarz Nicei skupia się jednak teraźniejszości.

Marcin Bułka
Obserwuj nas w
IMAGO / Valentina Claret Na zdjęciu: Marcin Bułka
  • Marcin Bułka w obecnym sezonie zachował 9 czystych kont, w tym 7 z rzędu
  • Golkiper Nicei na pewno jest monitorowany przez większe kluby
  • Polak na razie jednak nie zaprząta sobie tym głowy

Marcin Bułka: Nie zastanawiam się, czy ktokolwiek mnie obserwuje

Marcin Bułka swoją postawą zasłużył na powołanie do reprezentacji Polski. Niewykluczone, że 24-latek podczas listopadowego zgrupowania zaliczy debiut w drużynie narodowej, czego by sobie życzył. Golkiper Nicei rozgrywa kapitalną kampanię, co na pewno nie uchodzi uwadze lepszych zespołów. 24-latek spokojnie jednak podchodzi do przyszłości i ewentualnego transferu, ponieważ skupia się na teraźniejszości.

Obecnie mam na koncie siedem czystych kont z rzędu. Mam nadzieję, że to nie koniec tej passy i liczę, że uda się podwoić liczbę spotkań. Niech ta seria trwa w kolejnych meczach. To wielka rzecz. Takie statystyki cieszą, ale mam satysfakcję z całokształtu, który przekłada się na dobrą grę i pozycję Nicei w tabeli – przyznał Marcin Bułka na antenie “TVP Sport”.

Skupiam się na teraźniejszości. Nie zastanawiam się, czy ktokolwiek mnie obserwuje, czy myśli o transferze. Sezon jest długi, wiele może się wydarzyć, a zawsze lepiej oceniać po całokształcie – dodał bramkarz.

POLECAMY TAKŻE

Komentarze