ManUtd nie poddaje się w walce o napastnika Napoli

Victor Osimhen
PressFocus Na zdjęciu: Victor Osimhen

Manchester United nie zamierza składać broni i nadal stara się o pozyskanie napastnika Napoli Victora Osimhena. Władzom Czerwonych Diabłów nie przeszkadza fakt, iż Nigeryjczyk wyraził chęć pozostania w Neapolu i zamierzają złożyć Azzurrim kolejną ofertę.

  • Manchester United nadal planuje pozyskać Osimhena z Napoli
  • Według mediów Czerwone Diabł mają w najbliższym czasie złożyć kolejną ofertę kupna napastnika
  • Nigeryjczyk nie planuje jednak odchodzi z Neapolu

Trudne zadanie przed Manchesterem United

Zdaniem brytyjskich mediów Manchester United już raz próbował pozyskać gracza Napoli składając nawet nieformalną ofertę kupna napastnika, która jednak została odrzucona przez klub z Kampanii.

Mimo to władze Czerwonych Diabłów nie poddają się i planują w najbliższym czasie ponowić swoją ofertę, która tym razem ma być znacznie korzystniejsza. United będą chcieli włączyć do transakcji Martiala, który obecnie przebywa na wypożyczeniu w Sevilli. Sam zawodnik wolałby pozostać w Primera Division, ale klub z południa Hiszpanii nie wykazuje w ostatnim czasie chęci pozyskania gracza na stałe.

Manchester United musi latem poszukać nowego napastnika. Z klubem żegna się Edinson Cavani, który jest nie zadowolony ze swojej sytuacji po dołączeniu do zespołu Cristiano Ronaldo. Z kolei Mason Greenwood pozostaje niedostępny w oczekiwaniu na dochodzenie policyjne, a ostatni raz wystąpił w wygranym 1:0 meczu z West Ham w styczniu.

Wydaje się jednak, że próba pozyskania Victora Osimhena to misja niemożliwa. Sam zawodnik chce zostać w Neapolu, o czym mówił w niedawnym wywiadzie. Nigeryjczyk na południu Włoch czuje się dobrze i nie planuje zmieniać otoczenia. Również Azzurri nie myślą o sprzedaży swojego napastnika. Manchester United będzie musiał się bardzo natrudzić, jeśli faktycznie chce kupić Osimhena.

Zobacz również: Gwiazda Napoli chce zostać we Włoszech. Arsenal obejdzie się smakiem

Komentarze