Mac Allister coraz bliżej Liverpoolu? “Porozumienie jest blisko”

Fabrizio Romano informuje, że Liverpool jest coraz bliższy pozyskania Alexisa Mac Allistera z Brighton. O tym potencjalnym transferze jest już głośno w brytyjskich mediach od kilku tygodni.

Alexis Mac Allister
IMAGO / Adam Davy Na zdjęciu: Alexis Mac Allister
  • Liverpool pracuje nad wzmocnieniami składu przed nowym sezonem
  • Jednym z pierwszych transferów ma być sprowadzenia Alexisa Mac Allistera
  • Według Romano ten ruch może zostać sfinalizowany już w czerwcu

Mac Allister pierwszym wzmocnieniem Liverpoolu?

Po niezbyt udanym sezonie Liverpool przygotowuje się letniej rewolucji kadrowej, która ma nastąpić przede wszystkim w środku pola, choć będą roszady także na innych pozycjach. The Reds oficjalnie potwierdzili już, że w przyszłym sezonie na Anfield Road nie zagra już Roberto Firmino, James Milner, Alex Oxlade-Chamberlain i Naby Keita.

Liverpool już pracuje nad uzupełnieniem luk w składzie, a jednym z pierwszych transferów ma być Alexis Mac Allister. Fabrizio Romano informuje, że The Reds pracują na jak najszybszym ustaleniem warunków transferu, aby uniknąć konkurencji podczas letniego okienka transferowego. Włoski dziennikarz dodaje, że porozumienie z Argentyńczykiem jest już blisko.

Romano dodaje również, według jego informacji transfer może zostać sfinalizowany już w czerwcu. Liverpool z pewnością chciałby mieć już kompletny skład przed rozpoczęciem okresu przygotowawczego do nowego sezonu.

Zobacz również: Guardiola wskazał główny cel Manchesteru City

Komentarze