Polonia Warszawa ma nowego napastnika. Transfer prosto z beniaminka Ekstraklasy

Polonia Warszawa w czwartek poinformowała o transferze napastnika. Nowym zawodnikiem "Czarnych Koszul" został Łukasz Zjawiński. 22-latek związał się z nowym klubem dwuletnią umową.

Łukasz Zjawiński
Obserwuj nas w
PressFocus Na zdjęciu: Łukasz Zjawiński

Oficjalnie: Łukasz Zjawiński wzmocnił Polonię Warszawa

Na koniec minionego sezonu spadł kamień z serca Polonii Warszawa. „Czarne Koszule” bowiem dopiero w ostatniej kolejce zapewniły sobie utrzymanie w Fortuna 1 Lidze. Klub z pewnością kolejną kampanię chciałby zakończyć wyżej w tabeli, dlatego w letnim okienku transferowym może poczynić solidne wzmocnienia.

POLECAMY TAKŻE

W czwartek Polonia Warszawa za pośrednictwem mediów społecznościowych oraz oficjalnej strony klubowej przedstawiła kibicom nowego napastnika. Do stołecznego zespołu dołączył Łukasz Zjawiński, który do tej pory bronił barw Lechii Gdańsk. 22-letni zawodnik podpisał z nowym klubem dwuletnią umowę.

Przychodzę do Polonii z myślą, żeby walczyć o jak najwyższe cele w tym sezonie. Uważam, że po rozmowach w Klubie i planie, jaki jest na przyszły sezon, to możemy walczyć o coś więcej niż „spokojne” utrzymanie w lidze. Przychodzę tutaj również z myślą, żeby grać, pomagać drużynie, strzelać gole i to jest dla mnie najważniejsze – powiedział Łukasz Zjawiński.

Wychowanek Legii Warszawa w minionej kampanii rozegrał 31 spotkań w koszulce Lechii Gdańsk na zapleczu Ekstraklasy. Łukasz Zjawiński w tym czasie zdołał pięciokrotnie wpisać się na listę strzelców, a także zaliczyć jedną asystę. 22-latek w poprzednim sezonie dwukrotnie rozpoczynał mecz z Polonią Warszawa w wyjściowym składzie. Oba te spotkania zakończyły się wygraną trójmiejskiej drużyny.

Sprawdź także: Lechia ma nowego bramkarza. Transfer wewnątrz Ekstraklasy

Komentarze