Potwierdziły się doniesienia: PSG ma nowego doradcę

Nasser Al-Khelaifi
PressFocus Na zdjęciu: Nasser Al-Khelaifi

Paris Saint-Germain poinformowało o zatrudnieniu Luisa Camposa. Portugalczyk zostanie doradcą strategicznym klubu. Kolejnym krokiem paryżan ma być zwolnienie Mauricio Pochettino.

  • Luis Campos został nowym doradcą strategicznym Paris Saint-Germain
  • Portugalczyk ostatnio pracował w Celcie Vigo
  • Niebawem PSG ma poinformować o zwolnieniu Mauricio Pochettino

Rewolucja w PSG rozpoczęta – Campos nowym doradcą klubu

Paris Saint-Germain nareszcie wykonało pierwszy z kroków, których spodziewano się po przedłużeniu kontraktu z Kylianem Mbappe. Z klubem miał pożegnać się Leonardo, ale do tego nie doszło – przynajmniej jak dotąd. Paryżanie poinformowali jednak o zatrudnieniu Luisa Camposa. Portugalczyk będzie pełnił rolę doradcy strategicznego drużyny. W oświadczeniu możemy przeczytać, że “będzie odpowiedzialny za organizację, transfery i wydajność pierwszej drużyny”. To może oznaczać, że niebawem doczekamy się też zwolnienia Leonardo.

Luis Campos pracuje w zawodzie od trzech dekad. Od marca był zatrudniony w Celcie Vigo, gdzie również pełnił funkcję doradcy. Nie mógł jednak odrzucić oferty od takiego giganta, jak Paris Saint-Germain.

Jestem bardzo szczęśliwy, że mogę dołączyć do PSG. Uważam go za najbardziej ambitny i ekscytujący klub w świecie piłki nożnej. Łączy nas wizja. Wizja, w którą mocno wierzę. Nie mogę doczekać się pracy nad rozwojem wyjątkowego potencjału klubu – powiedział po oficjalnym ogłoszeniu jego zatrudnienia.

Jak donosi Fabrizio Romano, kolejnym krokiem paryżan ma być zwolnienie Mauricio Pochettino.

Czytaj również: Gwiazda Ajaxu chce ruszyć na podbój Europy.

Komentarze