“Lewandowski zostanie zawodnikiem Barcelony na 90 procent”

Robert Lewandowski
fot. PressFocus Na zdjęciu: Robert Lewandowski

Robert Lewandowski to zawodnik, który od kilku tygodni przyciąga uwagę kibiców w Hiszpanii. Wpływ na taki stan rzeczy ma zainteresowanie FC Barcelony polskim napastnikiem. Dziennikarz Gerard Romero podał, że prawdopodobieństwo zrealizowania transakcji wynosi 90 procent.

  • Nie milkną doniesienia na temat zmiany klubu przez Roberta Lewandowskiego
  • Nowe wieści na temat polskiego napastnika przekazał dziennikarz Gerard Romero
  • Znany żurnalista przekonuje, że 90 procent wynoszą szanse na transfer Polaka do Barcelony

Lewandowski coraz bliżej giganta La Liga

Robert Lewandowski to zawodnik, mający umowę ważną z Bayernem Monachium do końca czerwca przyszłego roku. Zawodnik już zapowiedział, że nie przedłuży kontraktu z Bawarczykami. Gigant Bundesligi może mieć tym samym latem jedną z ostatnich okazji na sprzedaż piłkarza za rozsądne pieniądze.

Faworytem do pozyskania Lewandowskiego jest FC Barcelona. Ostatnia propozycja Katalończyków za polskiego zawodnika to 32 miliony euro plus pięć milionów euro w formie bonusów. Bayern jest jednak gotowy zacząć rozmowy negocjacyjne, dopiero gdy pojawi się na stole 40 milionów euro.

Zobacz także:

Barca nie jest jedynym klubem zainteresowanym reprezentantem Polski. Chęć pozyskania piłkarza wyrażają też takie kluby jak Chelsea i PSG. Lewandowski nie ukrywa jednak, że rozważa tylko przeprowadzkę do klubu z Camp Nou. Dziennikarz Gerard Romero ocenia szanse na transfer na poziomie 90 procent.

Najlepszy strzelec ligi niemieckiej w ostatniej kampanii strzelił w sezonie 2021/2022 łącznie 50 goli w 46 spotkaniach. W drużynie narodowej rozegrał jak dotąd 131 spotkań, zdobywając w nich 76 bramek.

Czytaj więcej: FC Barcelona wkrótce z ogromnymi pieniędzmi, Lewandowski z większymi szansami na transfer

Komentarze