Udinese rusza po obrońcę Napoli. Będzie transakcja w obie strony?

SSC Napoli prowadzi zaawansowane rozmowy z Udinese ws. Nehuena Pereza. Okazuje się, że między tymi klubami może dojść do jeszcze jednej transakcji. Na celowniku "Zebretty" znalazł się bowiem Leo Ostigard - donosi Gianluca Di Marzio.

Leo Ostigard
Obserwuj nas w
IMAGO / Marco Canoniero Na zdjęciu: Leo Ostigard
  • Udinese Calcio przygotowuje się do sprzedaży Nehuena Pereza do Napoli
  • W miejsce Argentyńczyka chcieliby pozyskać piłkarza… Napoli
  • W kręgu zainteresowań “Zebretty” znalazł się Leo Ostigard

Leo Ostigard wzbudził zainteresowanie Udinese Calcio

Lada moment SSC Napoli może solidnie wzmocnić obronę. Mistrzowie Włoch bowiem dogadują z Udinese Calcio ostatnie szczegóły transferu Nehuena Pereza. Okazuje się, że w styczniowym okienku może to nie być jedyna transakcja między tymi klubami.

Jak poinformował Gianluca Di Marzio, Udinese Calcio poważnie zainteresowało się Leo Ostigardem. Władze z Friuli w piątek skontaktowali się już z Napoli w sprawie Norwega. Wydaje się, że “Azzurri” mogliby się zgodzić na odejście tego defensora, aby po części zwrócił się transfer Nehuena Pereza.

Leo Ostigard w obecnej kampanii dość regularnie występował w koszulce Napoli. Rozegrał 19 spotkań, w których zdobył dwie bramki. Jedna miała miejsce w rozgrywkach Ligi Mistrzów, kiedy wpisał się na listę strzelców w starciu z Realem Madryt.

Sprawdź także: Osimhen odejdzie z Napoli. Prezydent klubu zdradził potencjalne kierunki

Komentarze