Fabrizio Romano potwierdza. Leo Messi wybrał nowy klub

Zgodnie z wcześniejszymi informacjami, w środę Leo Messi podjął ostateczną decyzję względem swojej przyszłości. Fabrizio Romano przekazał, że Argentyńczyk podpisze kontrakt z Interem Miami.

Leo Messi
Imago/Sebastian Frej Na zdjęciu: Leo Messi
  • Szanse Leo Messiego na powrót do FC Barcelony w ostatnich dniach drastycznie zmalały
  • Zgodnie z wieloma źródłami, Argentyńczyk zdecydował się kontynuować swoją karierę w Interze Miami
  • Informacje te potwierdził w środowe popołudnie Fabrizio Romano

Messi zdecydował się na grę dla Interu Miami

Nie FC Barcelona i nie Arabia Saudyjska. Leo Messi według Fabrizio Romano w środę podjął ostateczną decyzję względem swojej przyszłości. Argentyńczyk zdecydował się na kontynuowanie kariery w Interze Miami. David Beckham od miesięcy starał się przekonać gwiazdę do wsparcia jego projektu i przenosin do MLS. Wszystko wskazuje na to, że dopiął swego.

Dlaczego Messi nie zdecydował się na powrót do Barcelony, mimo że deklarował taką chęć? Duma Katalonii wciąż znajduje się w kłopotach finansowych i nie była w stanie zagwarantować 35-latkowi, że uda jej się go zarejestrować. To przeważyło o decyzji napastnika.

Decyzja Messiego może dziwić o tyle, że Inter Miami aktualnie jest najgorszą drużyną Konferencji Wschodniej w MLS. Po 16 spotkaniach zespół zajmuje 15. miejsce z zaledwie 15 punktami na koncie. Jedynie New York Red Bulls na tym etapie sezonu zanotowali mniej trafień od zespołu z Miami.

Czytaj też: Leo Messi wybrał klub. Może zagrać z inną legendą Barcelony

Komentarze