Laporta chce za wszelką cenę Lewego

Robert Lewandowski
fot. PressFocus Na zdjęciu: Robert Lewandowski

Robert Lewandowski jest ostatnio na świeczniku większości czołowych mediów. Wpływ na to ma niejasna przyszłość piłkarza. Reprezentant Polski znajduje się na radarze przede wszystkim FC Barcelony. Dziennikarz Gerard Romero zasugerował, że prezydent Katalończyków Joan Laporta jest zdecydowany, aby sfinalizować transfer z udziałem napastnika Bayernu Monachium.

  • Nie milkną spekulacje na temat przyszłości Roberta Lewandowskiego
  • Nowe wieści na temat 33-latka przekazał dziennikarz Gerard Romero
  • Polski napastnik jest wyceniany na 40 milionów euro

Laporta chce Lewandowskiego

Robert Lewandowski ma kontrakt ważny z Bayernem Monachium do końca czerwca 2023 roku. Zawodnik jednak wciąż nie otrzymał propozycji nowej umowy. Polak jest tym faktem niezwykle rozczarowany.

Już w poniedziałek rano pojawiły się w mediach społecznościowych doniesienia, że w czwartek ma dojść do kolejnego spotkania menedżera Lewandowskiego z władzami Barcelony. Wygląda na to, że po nim będzie znanych więcej informacji na temat przyszłości Polaka.

Środki masowego przekazy podały już wcześniej, że agent polskiego napastnika Pini Zahavi dwa razy spotkał się z przedstawicielami władz Barcy, na czele z prezydentem klubu Joanem Laportą. Lewandowski jest podobno wraz ze swoją rodziną otwarty na przeprowadzkę do ekipy z Camp Nou. Przeszkodą w finalizacji transakcji są jednak kwestie finansowej.

Suma transferu z udziałem Lewandowskiego ma wynieść 40 milionów euro. W tej kampanii kapitan reprezentacji Polski wystąpił łącznie w 43 spotkaniach, notując w nich 48 goli. Ponadto na koncie 33-latka jest sześć asyst.

Czytaj więcej: Gnabry raczej nie przedłuży umowy z Bayernem

Komentarze