Kto wzmocni linię ataku Manchesteru United? Trzy nazwiska na liście

Manchester United kontynuuje poszukiwania nowego napastnika, a na liście Czerwonych Diabłów znajdują się trzej piłkarze - Ivan Toney, Jonathan David oraz Joshua Zirkzee - donosi Rob Dawson.

Jonathan David
Obserwuj nas w
ANP / Alamy Na zdjęciu: Jonathan David

Trzech kandydatów do wzmocnienia ofensywy Manchesteru United

Manchester United był jedną z drużyn zainteresowanych pozyskaniem Benjamina Sesko, który ostatecznie zdecydował się na przedłużenie kontraktu z Lipskiem i tym samym pozostanie w niemieckim zespole na kolejny sezon. Włodarze angielskiego klubu kontynuują więc poszukiwana nowego napastnika i przygotowali listę kandydatów do wzmocnienia linii ataku. Jak podaje Rob Dawson ze stacji telewizyjnej “ESPN”, Manchester United monitoruje sytuację trzech zawodników.

Który piłkarz jest najlepszą opcją dla Man United?

Ivan Toney 32%
Jonathan David 61%
Joshua Zirkzee 7%
82+ Głosy
Oddaj swój głos:
  • Ivan Toney
  • Jonathan David
  • Joshua Zirkzee

Na radarze Czerwonych Diabłów znajdują się bowiem Ivan Toney z Brentfordu, Jonathan David z Lille oraz Joshua Zirkzee z Bolonii. Wiele wskazuje na to, że jeden z tych piłkarzy podczas najbliższego letniego okienka transferowego dołączy do klubu z Old Trafford.

Wydaje się, iż największe szanse na przeprowadzkę do Manchesteru United ma pierwszy z wymienionych, który bardzo dobrze zna realia Premier League. Snajper Pszczół w angielskiej ekstraklasie rozegrał łącznie 85 meczów, strzelił 36 goli i zaliczył 23 asysty.

Najbardziej rozchwytywany z przytoczonej trójki bez wątpienia jest Joshua Zirkzee, którego łączy się również z Milanem oraz Arsenalem. Na pole position w wyścigu o holenderskiego atakującego są popularni Rossoneri, którzy szukają następcy Oliviera Giroud.

Komentarze