Piątek przeniesie się do Hiszpanii? Bardzo ciekawy kierunek

Krzysztof Piątek wkrótce może wpisać do swojego CV kolejną europejską ligę z topu. Jak podaje niemiecki dziennik BILD, 27-letnim napastnikiem interesują się hiszpańska Girona i portugalski Sporting Lizbona. Wcześniej sporo mówiło się również o ewentualnym powrocie do Genoi.

Krzysztof Piątek
IMAGO / Gennaro Masi Na zdjęciu: Krzysztof Piątek
  • Hertha Berlin po spadku z Bundesligi chce jak najszybciej sprzedać Krzysztofa Piątka
  • Salernitana najprawdopodobniej nie zdecyduje się na definitywny transfer Polaka
  • Napastnik może jednak liczyć na propozycje z Hiszpanii, Portugalii oraz Włoch

Girona walczy o europejskie puchary, sięgnie po Krzysztofa Piątka?

Wszystko wskazuje na to, że Salernitana, w której Krzysztof Piątek przebywa na wypożyczeniu z Herthy Berlin, nie wykupi karty zawodniczej reprezentanta Polski. Zdegradowany do 2. Bundesligi niemiecki klub chce jak najszybciej pozbyć się 27-letniego napastnika.

Wychowanek Lechii Dzierżoniów inkasuje bowiem w stołecznym zespole wielkie pieniądze, a kompletnie nie spełnił pokładanych w nim oczekiwań. Jak donosi dziennik “BILD”, Krzysztofem Piątkiem interesują się takie ekipy jak Girona czy Sporting Lizbona.

Hiszpańska drużyna wciąż ma szansę na awans do Ligi Konferencji Europy i w takich okolicznościach będzie musiała wzmocnić kadrę. Niewykluczone też, że ex-piłkarz Cracovii wróci do powracającej na najwyższy poziom rozgrywkowy Genoi, która także ma obserwować jego sytuację.

Komentarze