Pomocnik Manchesteru City nie może się doczekać transferu rodaka

Manchester City wciąż nie osiągnął jeszcze porozumienia z RB Lipsk w kwestii transferu Josko Gvardiola. Nadzieję na rychłą finalizację operacji ma Mateo Kovacic. Pomocnik nie może się doczekać wspólnej gry z kolegą z reprezentacji.

Josko Gvardiol
Obserwuj nas w
Imago Na zdjęciu: Josko Gvardiol
  • Manchester City liczy na finalizację transferu Josko Gvardiola
  • Mateo Kovacic jest zachwycony perspektywą gry z roadakiem
  • Zdaniem pomocnika piłkarz RB Lipsk ma odpowiednią jakość, żeby odnosić sukcesy w Anglii

Kovacic chce grać w ManCity z rodakiem

Fabrizio Romano informował już, że Josko Gvardiol jest o krok od dołączenia do Manchesteru City. Informacje zdementował wówczas obóz RB Lipsk. Byki są poirytowane działaniami Obywateli i wciąż podbijają cenę za reprezentanta Chorwacji. Niewykluczone, że sięgnie ona ponad 100 milionów euro. 

W temacie ewentualnego transferu Gvardiola wypowiedział się nowy nabytek The CitizensMateo Kovacic. Pomocnik chciałby zagrać razem z reprezentacyjnym kolegą. 

– On jest gotowy na grę w Manchesterze City. Jeśli przyjdzie tutaj, to wiele się nauczy i znajdzie najlepszą wersję siebie. Wiadomo, że chciałbym tego. Josko to mój dobry znajomy i do tego jest Chorwatem. Dobrze byłoby mieć w klubie rodaka – stwierdził w rozmowie z Jackiem Gaughanem Kovacic. 

W najbliższym czasie możemy spodziewać się finalizacji transferu Josko Gvardiola. Manchester City musi jedynie przekonać RB Lipsk. Z zawodnikiem osiągnął już pełne porozumienie.

Czytaj też: Guardiola ostrzega. “Arabia Saudyjska zmieniła rynek”

Komentarze