Koniec marzeń United o transferze? “Planuję zostać na lata”

Wszystko wskazuje na to, że Manchester United musi pogodzić się z ostateczną porażką w kontekście transferu gwiazdy FC Barcelony. Frenkie de Jong wygłosił śmiałą deklarację na temat swojej przyszłości.

Frenkie de Jong
PressFocus Na zdjęciu: Frenkie de Jong
  • Frenkie de Jong jest graczem Barcelony od 2019 roku
  • Holender od dłuższego czasu znajduje się na celowniku Manchesteru United
  • Pomocnik nie zamierza opuszczać stolicy Katalonii

De Jong chce “zostać na wiele lat”

Erik ten Hag jest wielkim wielbicielem talentu swojego rodaka. Obecny szkoleniowiec Manchesteru United trenował 25-latka w Ajaxie i był zainteresowany pozyskaniem reprezentanta Holandii zeszłego lata. Jednak Frenkie de Jong zdecydował się zostać w Barcelonie – mimo wszystko zainteresowanie ze strony Czerwonych Diabłów nie osłabło.

Manchester bez wątpienia zamierzał wrócić w lecie do prób przekonania 25-latka do przenosin na Old Trafford, ale wszystko wskazuje na to, że 20-krotny mistrz Angli będzie musiał się pogodzić z ostateczną porażką w swoich działaniach. Frenkie de Jong nie ma zamiaru rozstawać się z Blaugraną.

Ostatnie wypowiedzi de Jonga ujawniły jego plany przedłużenia pobytu na Camp Nou. W rozmowie z TV3 reprezentant Holandii powiedział: – Mam nadzieję, że zagram na nowym Camp Nou. Barcelona to klub moich marzeń, więc planuję zostać tu na wiele lat.

Komentarze