Kolejne sensacyjne odejście z Manchesteru City?

Bernardo Silva
PressFocus Na zdjęciu: Bernardo Silva

Pedro Almeida informuje, że jeszcze w ostatnim dniu styczniowego okienka transferowego Manchester City może opuścić Bernardo Silva. Byłoby to z pewnością równie sensacyjne pożegnanie z Obywatelami, jak w przypadku Joao Cancelo.

  • Bernardo Silva może opuścić w styczniu Manchester City
  • Almeida informuje o możliwym wypożyczeniu
  • Nie wiadomo, jakie kluby są brane pod uwagę

Bernardo Silva podzieli losy Joao Cancelo?

W ostatnich godzinach pojawiły się doniesienia o transferze Joao Cancelo do Bayernu Monachium. Manchester City zgodził się na półroczne wypożyczenie z opcją wykupu za 70 milionów euro i jest to niewątpliwie jeden z najgłośniejszych ruchów tego okienka.

Okazuje się jednak, że ostatni dzień okienka transferowego może przynieść kolejny zaskakujący transfer z udziałem zespołu Pepa Guardioli. Mówi się, że Etihad Stadium może opuścić Bernardo Silva.

Pedro Almeida, który jest dobrze zorientowany na portugalskim rynku transferowym przekonuje, że Bernardo Silva może w najbliższych godzinach rozstać się z City. Według dziennikarza, jeśli Portugalczyk opuści drużynę Guardioli to zrobi to na takich samych zasadach, jak Joao Cancelo, czyli trafi wypożyczenie z możliwością wykupu.

Na razie nie są znane możliwe kierunki transferu rozważane w przypadku Bernando Silvy. W przeszłości gracz łączony był z PSG oraz Barceloną. Jednak Paryżanie pracują obecnie nad transferami Ziyecha oraz Skriniara, z kolei Katalończycy prawdopodobnie nie będą mogli sobie pozwolić na ten ruch z powodów finansowych.

Urodzony w Lizbonie 28-letni pomocnik ma na swoim koncie 19 występów w Premier League w tym sezonie, w których zdobył dwa gole i zaliczył pięć asyst.

Zobacz również: Za hitem końcówki okna stoją problemy dyscyplinarne?

Komentarze