Francuz ucina spekulacje transferowe. “Chcę rozwijać się w tym klubie”

Khephren Thuram w rozmowie z dziennikiem "L'Equipe" odpowiedział na plotki transferowe z jego udziałem. Utalentowany Francuz przyznał, że jest szczęśliwy w Nicei i chciałby rozwijać się w tym klubie.

Khephren Thuram
PressFocus Na zdjęciu: Khephren Thuram
  • Khephren Thuram jest łączony z przeprowadzką do Premier League
  • Francuz w ostatniej rozmowie odniósł się do spekulacji transferowych
  • Zawodnik przyznał, że chciałby nadal bronić barw OGC Nice

Khephren Thuram zostanie w Nicei?

Khephren Thuram jest łakomym kąskiem na rynku transferowym. Utalentowany Francuz łączony był już przez media z wielkimi klubami, a najbardziej z Newcastle United. Jednak piłkarz w rozmowie z dziennikiem “L’Equipe” uciął wszystkie spekulacje transferowe, twierdząc, że dobrze czuje się w Nicei.

Chcę się rozwijać, być na boisku i dobrze się bawić. Na razie jestem w Nicei i idzie mi dobrze, bardzo lubię ten klub, więc nadal widzę siebie w Nicei. Jestem szczęśliwy tutaj. Krążą plotki, które dobrze słyszę, ale jestem szczęśliwy w Nicei i mam nadzieję, że będę się rozwijał w tym klubie – mówił Thuram.

Francuski pomocnik jest jednym z najlepszych zawodników na swojej pozycji w całej Ligue 1. 22-latek w obecnym sezonie rozegrał łącznie 48 spotkań w koszulce OGC Nice. W tym czasie zdobył dwie bramki oraz zanotował osiem asyst. Portal “Transfermarkt” wycenia Thurama na 32 miliony euro.

Sprawdź także: Czołowy strzelec Ligue 1 kuszony przez uznane marki

Komentarze