Juventus szuka sposobu na przekonanie Giallorossich

Nicolo Zaniolo
fot. PressFocus Na zdjęciu: Nicolo Zaniolo

Juventus ma ambitne plany związany ze wzmocnieniami w trakcie letniego okna transferowego. Głównym celem Starej Damy wydaje się Nicolo Zaniolo. Tymczasem nowe wieści w sprawie piłkarza podał dziennik Tuttosport.

  • Juventus ma zamiar poważnie wzmocnić się latem
  • Tuttosport sugeruje, że władzom Starej Damy bardzo zależy na Nicolo Zaniolo
  • Klub z Turynu jest gotowy wyłożyć na transfer maksymalnie 40 milionów euro

Będzie przeciągnie liny między Juventusem a Romą

Juventus w ostatnim sezonie wywalczył miejsce premiowane grą w kolejnej edycji Ligi Mistrzów. Niemniej to zdecydowanie poniżej oczekiwań klubowych władz i kibiców Bianconerich. W związku z tym nie dziwi chęć przebudowy drużyny przez działaczy Juve.

Tutosport daje do zrozumienia, że głównym celem turyńczyków jest Nicolo Zaniolo. Władze Juve są gotowe na przeprowadzenie kolejnego spotkania w sprawie finalizacji transferu.

Zobacz także:

22-latek ma jeszcze przez dwa lata ważną umowę z Romą, co może być poważną przeszkodą dla sterników Starej Damy. Faktem jest jednak to, że Massimiliano Allegri jest wielkim zwolennikiem tego typu transakcji.

Giallorossi oczekują za Zaniolo mniej więcej 50-60 milionów euro. Tymczasem Juventus jest gotowy wyłożyć na transakcję maksymalnie 40 milionów euro. Jednocześnie klub z Turynu jest gotowy włączyć w transakcję Arthura.

Zaniolo ma za sobą sezon, w którym rozegrał 42 spotkania. Zdobył w nich osiem trafień i dziewięć asyst.

Czytaj więcej: Juventus blisko sfinalizowania ciekawego transferu

Komentarze