Juventus ma rywali w walce o Paredesa. “Leandro ma wiele ofert”

Leandro Paredes
PressFocus Na zdjęciu: Leandro Paredes

Christophe Galtier wypowiedział się na temat przyszłości Leandro Paredesa, mówiąc, że Argentyńczyk chciałby więcej grać, a ponadto otrzymał wiele ofert. To jasny sygnał, że defensywny pomocnik jeszcze tego lata zmieni barwy klubowe.

  • Galtier skomentował przyszłość Leandro Paredesa
  • Szkoleniowiec PSG dał do zrozumienia, że Argentyńczyk odejdzie z klubu
  • Pomocnik jest bliski transferu do Juventusu

Dni Paredesa w PSG są już policzone

Od pewnego czasu mówi się, że Paredesem zainteresowany jest Juventus. Turyńczycy zwlekają jednak z negocjacjami w sprawie transferu, ponieważ najpierw chcą sprzedać przynajmniej jednego zawodnika z dwójki Arthur – Rabiot.

Ponadto Stara Dama oferuje za Argentyńczyka około 15 milionów euro, podczas gdy Paris Saint-Germain oczekuje około dziesięciu milionów więcej. Gracz uzgodnił już warunki indywidualnego kontraktu z zespołem z Turynu, jednak będzie potrzebna kolejna tura negocjacji, aby porozumienie osiągnęły oba zainteresowane kluby.

– Sytuacja Paredesa bardzo różni się od sytuacji Mauro Icardiiego. Leandro ma wiele ofert i nie wiem, co wydarzy się do końca rynku transferowego. Wiem, że chce dużo grać, ale w tym wszystkim jest bardzo spokojny o swoje dalsze losy – powiedział Galtier.

Dużo mówi się także o przyszłości Icardiego, który nie spełnił pokładanych w nim nadziei. Napastnik był powiązany z powrotem do Serie A tego lata. Zainteresowanie nim wyrażała Monza i Sampdoria. Jednak w obu przypadkach transfer wydaje się bardzo mało prawdopodobny. Beniaminek Serie A postanowił postawić na Andreę Petagnę, z kolei doniesienia w sprawie transferu do zespołu z Ligurii przycichły.

Zobacz również: Dziwne zachowanie gwiazd PSG

Komentarze