Liverpool podbierze Manchesterowi United cel transferowy? W grze ponad 100 mln funtów

Liverpool w letnim okienku transferowym może dokonać hitowego wzmocnienia. "The Reds" bowiem zwrócili się do Benfiki w sprawie Joao Nevesa. Klauzula odstępnego w umowie 19-latka wynosi ponad 100 milionów funtów - podaje "The Mirror", powołując się na portugalskie media.

Joao Neves
Obserwuj nas w
SOPA Images Limited / Alamy Na zdjęciu: Joao Neves

Joao Neves w kręgu zainteresowań Liverpoolu

Liverpool w trwającym letnim okienku transferowym przejdzie dużą przebudowę składu. Już wiemy, że na stanowisku trenera Arne Slot zastąpił Jurgena Kloppa. Zatem teraz przed władzami „The Reds” zadanie, aby sprowadzić piłkarzy, którzy będą pasowali do filozofii preferowanej przez holenderskiego szkoleniowca.

POLECAMY TAKŻE

Z nowym informacjami w sprawie transferów Liverpoolu przychodzi serwis „The Mirror”. Brytyjska prasa, powołując się na portugalskie media, poinformowała, że w kręgu zainteresowań „The Reds” znalazł się Joao Neves. Ba, klub z Anfield Road nawet zwrócił się już w tej sprawie do Benfiki. Warto zaznaczyć, że klauzula odstępnego w umowie portugalskiego pomocnika wynosi aż 101,4 miliona funtów.

Liverpool nie jest jedynym klubem zainteresowanym Joao Nevesem. Otóż portugalski zawodnik znajduje się również na liście życzeń Manchesteru United. „Czerwone Diabły” jednak nie chcą przeznaczać na ten transfer kwoty, która widnieje w klauzuli odstępnego.

Joao Neves ma za sobą fantastyczny sezon i nieprzypadkowo znajduje się na celowniku tak wielkich klubów. Joao Neves w poprzedniej kampanii rozegrał aż 55 spotkań w koszulce Benfiki. W tym czasie udało mu się trzykrotnie wpisać na listę strzelców, a także zaliczyć dwie asysty.

Sprawdź także: Thiago Alcanatara podjął decyzję w sprawie kariery

Komentarze