Newcastle postara się przekonać gwiazdę Leicester do transferu

Leicester jest poważnie zagrożone spadkiem, który może mocno wpłynąć na przyszłość wielu zawodników. Trudną sytuację Lisów chce wykorzystać Newcastle. Sroki postarają się przekonać do przenosin Jamesa Maddisona.

James Maddison
Pressfocus Na zdjęciu: James Maddison
  • Mimo wielu ofert James Maddison pozostawał wciąż wierny Leicester
  • Lisą grozi jednak spadek do Championship. Jeśli spełni się czarny scenariusz, klub może opuścić wielu piłkarzy
  • Newcastle liczy, że uda mu się wreszcie przekonać reprezentanta Anglii do przenosin

Maddison opuści latem tonący statek?

Fatalny jest to sezon w wykonaniu Leicester. Lisy na trzy kolejki przed końcem sezonu znajdują się w strefie spadkowej, a pożegnanie z Premier League byłoby dla nich prawdziwą katastrofą finansową i wizerunkową. Jeśli klub spadnie do Championship, może dojść do masowych odejść. 

Jednym z najbardziej rozchwytywanych zawodników Leicester jest James Maddison. Reprezentant Anglii wielokrotnie był kuszony przez silniejsze kluby, jednak pozostawał wierny Lisom. Może on jednak zmienić plany, jeśli klub spadnie do Championship. Na to też liczą włodarze Newcastle

Sroki od dłuższego czasu starają się przekonać pomocnika do transferu. Ekrem Konur przekazał, że klub w najbliższym czasie złoży kolejną ofertę za 26-latka. Muszą jednak liczyć się z konkurencją. O pozyskaniu Maddisona myślą również Tottenham i Manchester United.

Sprawdź też: Newcastle doceni pomocnika. Zostanie najlepiej opłacanym graczem w historii klubu

Komentarze