Inter złożył nową ofertę za gwiazdę reprezentacji Belgii

Romelu Lukaku
fot. PressFocus Na zdjęciu: Romelu Lukaku

Inter Mediolan złożył nową ofertę w sprawie wypożyczenia Romelu Lukaku. Dziennikarz Fabrizio Romano przekazał, że Nerazzurri są gotowi wyłożyć na transakcję siedem milionów euro plus bonusy. Chelsea spodziewa się natomiast 10 milionów euro za Belga.

  • Romelu Lukaku może niebawem wrócić do Serie A
  • Nie milkną doniesienia na temat powrotu Belga do Interu Mediolan
  • Dziennikarz Fabrizio Romano przekazał nowe informacje związane z przyszłością zawodnika

Inter zaoferował siedem milionów euro

Inter Mediolan latem może mocno przebudować swoją się ofensywną. Od dłuższego czasu spekuluje się, że szeregi aktualnych wicemistrzów Serie A ma wzmocnić Paulo Dybala. Tymczasem możliwe, że do ekipy ze Stadio Giuseppe Meazza wróci reprezentant Belgii.

Dziennikarz Fabrizio Romano ujawnił, że Inter złożył nową ofertę Chelsea w sprawie wypożyczenia Romelu Lukaku. Klub z Mediolanu jest gotowy, aby zapłacić siedem milionów euro za tego typu transakcję. Ponadto przedstawiciel Premier League mógłby liczyć na bonusy.

Kością niezgody mogą być natomiast finanse samego piłkarza. Chelsea chciałaby, aby Inter na swoje barki przejął 100 procent wynagrodzenia zawodnika. Zdecydowanie na takie rozwiązanie nie chce się zgodzić prezydent mediolańczyków Steven Zheng.

Ciekawostka jest natomiast, że negocjacjach pomiędzy Interem a Chelsea bierze udział nowy właściciel angielskiego klubu Todd Boehly. Amerykański biznesmen niedawno wraz z konsorcjum Clearlake Capital przejęli klub od Romana Abramowicza.

Czytaj więcej: Inter negocjuje hitowe transfery. ”Rzuciliśmy siły na tych dwóch graczy”

Komentarze