Problemy FC Barcelony. Gundogan prowadzi rozmowy z innym klubem

Ilkay Gundogan był łączony z Barceloną od dłuższego czasu. Wydawało się, że już nie stanie na przeszkodzie, aby pomocnik zasilił szeregi hiszpańskiego klubu. Jednak w sobotni poranek dziennik "Corriere dello Sport" poinformował, że Niemiec prowadzi rozmowy w innym klubem.

Ilkay Gundogan
PressFocus Na zdjęciu: Ilkay Gundogan
  • Ilkay Gundogan od dłuższego czasu był łączony z Barceloną
  • Piłkarz ostatecznie może wylądować w innym klubie
  • Niemiec prowadzi zaawansowane rozmowy z Milanem

Ilkay Gundogan zasili szeregi Milanu?

Z informacji przekazanych w sobotni poranek przez “Corriere dello Sport” wynika, że Ilkay Gundogan ostatecznie może wylądować w innym klubie niż FC Barcelona. Otóż niemiecki pomocnik prowadzi zaawansowane rozmowy z Milanem. Dziennikarz Fabio Mandarini jest pewny, że 32-latek wkrótce podpisze kontrakt z zespołem prowadzonym przez Stefano Piolego.

Jeśli ostatecznie Ilkay Gundogan wylądowałby w Milanie, byłby to nieprawdopodobny zwrot akcji. Media od kilku tygodniu były pewne, że Niemiec latem dołączy do Barcelony na zasadzie wolnego transferu. Jednak plany “Dumy Katalonii” może pokrzyżować półfinalista tegorocznej edycji Ligi Mistrzów.

Kontrakt Ilkaya Gundogana w Manchesterze City wygasa wraz z końcem czerwca. 32-latek w niedawno zakończonym sezonie rozegrał 49 spotkań pod wodzą Pepa Guardioli. W tym czasie zdobył dziewięć bramek oraz zanotował siedem asyst.

Sprawdź także: Aston Villa obserwuje piłkarza Arsenalu. Znów trafi pod skrzydła Emery’ego?

Komentarze