Giganci Serie A stoczą walkę o reprezentanta Serbii

Juventus oraz Lazio poważnie interesują się Strahinją Pavloviciem. Oba włoskie kluby prawdopodobnie stoczą walkę o pozyskanie utalentowanego serbskiego defensora - informuje "Sport Mediast",

Strahinja Pavlović
Obserwuj nas w
IMAGO / Revierfoto Na zdjęciu: Strahinja Pavlović
  • Strahinja Pavlović wzbudza ogromne zainteresowanie włoskich zespołów
  • Zawodnik znalazł się bowiem na celowniku Lazio oraz Juventusu
  • Serbski stoper obecnie występuje w Red Bull Salzburg

Strahinja Pavlović na celowniku Juventusu i Lazio

Z informacji przekazanych przez “Sport Mediaset” wynika, że Lazio oraz Juventus poważnie interesują się reprezentantem Serbii. Mowa o Strahinji Pavloviciu, który należy do jednych z najbardziej utalentowanych środkowych obrońców na świecie.

POLECAMY TAKŻE

Wychowanek Partizana Belgrad już wcześniej był obserwowany przez Juventus. Nawet w letnim okienku transferowym działacze “Starej Damy” robili podchody pod 22-latka, ale nie przekonała ich wówczas kwota, jaką życzy sobie Red Bull Salzburg. Ogromny rozwój Serba sprawił jednak, że “Bianconeri” mogą po niego wrócić, ale najpierw czeka ich bój z Lazio.

Strahinja Pavlović w obecnym sezonie rozegrał osiem spotkań w koszulce austriackiego zespołu. Udało mu się nawet raz wpisać na listę strzelców, a także zanotować dwie asysty. Portal “Transfermarkt” wycenia reprezentanta Serbii na 25 milionów euro.

Sprawdź także: Obrońca z Premier League na celowniku Bayernu. Ogromne pieniądze w grze

Komentarze