Obrońca z Premier League na celowniku Bayernu. Ogromne pieniądze w grze

Bayern Monachium rozgląda się za wzmocnieniami na bokach obrony. Jednym z zawodników na celowniku mistrza Niemiec jest Aaron Hickey z Brentfordu. Szkocki defensor może kosztować "Bawarczyków" nawet 50 milionów funtów - informują dziennikarze "Mirror".

Aaron Hickey
Obserwuj nas w
IMAGO / Pro Sports Images Na zdjęciu: Aaron Hickey
  • Bayern Monachium rozgląda się za nowym bocznym obrońcą
  • Jednym z zawodników na ich celowniku jest Aaron Hickey
  • Szkocki defensor może kosztować mistrzów Niemiec nawet 50 milionów funtów

Aaron Hickey w kręgu zainteresowań Bayernu Monachium

Bayern Monachium już w letnim okienku transferowym próbował pozyskać bocznego defensora, który załata dziurę na jednej ze stron. Na ich celowniku był nawet Joao Cancelo, ale ostatecznie żaden zawodnik nie przybył do drużyny prowadzonej przez Thomasa Tuchela.

POLECAMY TAKŻE

Dziennikarze “Mirror” donoszą, że Bayern Monachium wkrótce może ruszyć po jednej z zawodników Premier League. Mowa o Aaronie Hickeyu, który obecnie reprezentuje barwy Brentfordu. Wcześniej wspomniany portal donosi, że “Bawarczycy” będą musieli liczyć się z ogromnym wydatkiem, bowiem angielski zespół oczekuje za 21-latka aż 50 milionów funtów.

Aaron Hickey trafił do Brentfordu w zeszłorocznym okienku transferowym. Wówczas za jego sprowadzenie z Bologni zapłacili 16.5 miliona euro. Reprezentant Szkocji do tej pory rozegrał w koszulce popularnych “Pszczół” 33 spotkania, w których raz udało mu się zanotować asystę.

Sprawdź także: Zawodnik Man Utd w ogniu krytyki. “On zwalnia grę”

Komentarze