Fikayo Tomori ponownie w Premier League? Znalazł się na liście życzeń giganta

Fikayo Tomori już zimą może wrócić na boiska Premier League. Angielski obrońca znalazł się w kręgu zainteresowań Arsenalu - informuje "Football Transfers".

Fikayo Tomori
Obserwuj nas w
IMAGO / Jonathan Moscrop / Sportimage Na zdjęciu: Fikayo Tomori
  • W styczniowym okienku transferowym Arsenal planuje wzmocnić środek obrony
  • W tym celu “Kanonierzy” bacznie obserwują rynek
  • Ostatnio na celownik wicemistrza Anglii trafił Fikayo Tomori

Fikayo Tomori na celowniku Arsenalu

Fikayo Tomori w styczniu 2021 roku opuścił Wielką Brytanię, dołączając do Milanu. Ten transfer okazał się strzałem w dziesiątkę dla “Rossonerich”. Anglik z miejsca stał się zawodnikiem kluczowym w układance Stefano Piolego. Jednak przygoda 26-latka na boiskach Serie A wkrótce może dobiec końca.

Według doniesień “Football Transfers”, Fikayo Tomori wzbudził zainteresowanie Arsenalu. Sprowadzenie środkowego obrońcy jest jednym z głównych celów “Kanonierów” na styczeń. Urodzony w Kanadzie reprezentant Anglii mógłby być wartością dodaną do drużyny Mikela Artety. Aczkolwiek wspomniane źródło nie podaje w tej sprawie więcej informacji.

Wychowanek Chelsea w obecnie trwającej kampanii ligowej rozegrał 16 spotkań w koszulce Milanu. W tym czasie udało mu się nawet trzykrotnie wpisać na listę strzelców. Portal “Transfermarkt” wycenia 26-latka na 40 milionów euro.

Sprawdź także: Polak bohaterem Arsenalu U18. Kapitalny występ

Czy Fikayo Tomori pasowałby do Arsenalu?
Tak 38%
Nie 63%
248+ Głosy
Oddaj swój głos:
  • Tak
  • Nie

Komentarze