Antonio Conte
Antonio Conte fot. Grzegorz Wajda

Emerson i Alonso na celowniku Interu

Emerson Palmieri i Marcos Alonso znaleźli się na celowniku Interu Mediolan – poinformował dziennik Tuttosport. Nerazzurri chcieliby sprowadzić jednego z tych zawodników podczas letniego okna transferowego.

Czytaj dalej…

Obecny sezon Inter rozpoczął z Kwadwo Asamoah i Antonio Candrevą jako podstawowymi wahadłowymi w stosowanym przez Antonio Conte ustawieniu 3-5-2. Pierwszy z nich zmagał się jednak z kontuzjami, a drugi w najbliższych dniach skończy 33 lata.

Zimą do drużyny sprowadzeni zostali mogący grać na tych pozycjach Ashley Young i Victor Moses. Do dyspozycji szkoleniowca jest również Cristiano Biraghi, który podobnie jak Moses jest tylko wypożyczony. Według dziennika Tuttosport obaj po zakończeniu sezonu wrócą do swoich macierzystych klubów, z zespołem pożegnać się może także Asamoah.

Tym samym w kadrze drużyny na te dwie pozycje pozostaliby tylko Young, Candreva i Lazaro. Według Tuttosport, Conte chciałby aby dołączył do nich Alonso lub Palmieri, z którymi szkoleniowiec współpracował już podczas swojego pobytu w Chelsea.

Komentarze