Bayern zachwycony nowym nabytkiem. “Jest nieprzewidywalny”

Bayern Monachium ogłosił, że Bryan Zaragoza w lipcu dołączy do drużyny prowadzonej przez Thomasa Tuchela. Dyrektor sportowy Bawarczyków Christoph Freund wskazał zalety nowego nabytku mistrza Niemiec. - Jest nieprzewidywalny i bramkostrzelny - przyznał.

Bryan Zaragoza
Obserwuj nas w
IMAGO / Samuel Carreno Na zdjęciu: Bryan Zaragoza
  • Bryan Zaragoza podpisał kontrakt z Bayernem Monachium
  • Umowa wejdzie w życie pierwszego lipca 2024 roku
  • Bawarczycy są zachwyceni nowym nabytkiem

Dyrektor sportowy Bayernu wskazał zalety Zaragozy

Bayern Monachium w środę po południu poinformował, że nabył prawa do karty zawodniczej Bryana Zaragozy. Reprezentant Hiszpanii do zespołu mistrza Bundesligi przeprowadzi się 1 lipca 2024 roku i do tego czasu nadal będzie przywdziewał koszulkę Granady.

22-latek kosztował 13 milionów euro, a z niemieckim klubem związał się długoterminowym kontraktem. Zalety nowego nabytku Bayernu Monachium wskazał dyrektor sportowy Bawarczyków – Christoph Freund – który odpowiada za ruchy transferowe.

Bryan Zaragoza jest bardzo szybkim i niezwykle zwinnym skrzydłowym, który może grać na obu stronach boiskach. Jest nieprzewidywalny, bramkostrzelny oraz bardzo dobry w sytuacjach “1 na 1”. Cieszymy się, że latem do nas dołączy – powiedział dyrektor sportowy Bayernu Monachium Christoph Freund cytowany przez Fabrizio Romano.

POLECAMY TAKŻE

Komentarze