Duży transfer wewnątrz Premier League na horyzoncie

Ruben Neves jest nastawiony na opuszczenie Wolverhampton już tego lata. Negocjacje w sprawie nowego kontraktu zostały przerwane, co stawia Wilki pod ścianą. Największe szanse na transfer mają w tej chwili Manchester United i Liverpool - informuje Football Insider.

Ruben Neves
fot. PressFocus Na zdjęciu: Ruben Neves
  • Ruben Neves nie chce przedłużać wygasającego w 2024 roku kontraktu
  • Wolverhampton jest zmuszony do sprzedaży pomocnika latem
  • Na prowadzeniu w wyścigu po Portugalczyka są Manchester United i Liverpool

Neves wreszcie odejdzie do czołowego klubu?

Ruben Neves był jednym z kandydatów do zastąpienia Sergio Busquetsa w FC Barcelonie. Temat transferu ostatecznie upadł, co tylko zdenerwowało Portugalczyka, który był nastawiony na zmianę klubu.

Rozmowy z Wolverhampton w sprawie podpisania nowego kontraktu utknęły w martwym punkcie, a wręcz zostały przerwane, co jest inicjatywą samego zawodnika. Obecna umowa wygasa w 2024 roku, dlatego Wilki są postawione pod ścianą i zmuszone do sprzedaży swojej gwiazdy już w trakcie nadchodzącego lata.

Wszystko wskazuje więc na to, że Neves wreszcie trafi do klubu z samej czołówki. Aktualnie w grę wchodzi zmiana drużyny wewnątrz Premier League. Na prowadzeniu w wyścigu o reprezentanta Portugalii są Manchester United oraz Liverpool.

Oba kluby latem planują wzmocnienie środka pola, a Neves od dawna jest z nimi łączony. 26-latek jest wyceniany przez portal Transfermarkt na 40 milionów euro.

Zobacz również: Przerwa trwa zbyt długo. Pochettino planuje powrót do pracy

Komentarze