Kane rozważy ofertę Manchesteru United? Jest jeden warunek

Harry Kane to główny cel transferowy zarówno Bayernu Monachium, jak i Manchesteru United. Anglik jest skupiony na kontynuowaniu kariery w Tottenhamie, jednak pod pewnym warunkiem. Koguty muszą zakwalifikować się do kolejnej edycji Ligi Mistrzów.

Harry Kane
Pressfocus Na zdjęciu: Harry Kane
  • Harry Kane znajduje się na szczycie listy życzeń Manchesteru United
  • Anglik jest związany z Tottenhamem i chce w nim kontynuować karierę
  • Do zmiany zdania może przekonać go tylko brak kwalifikacji Kogutów do kolejnej edycji Ligi Mistrzów

Liga Mistrzów kluczowa dla Harry’ego Kane’a

Zarówno Bayern Monachium, jak i Manchester United od wielu tygodni poszukują kandydata do wzmocnienia linii ataku. Ich wymarzonym celem jest Harry Kane, jednak sam Anglik jest mocno związany z Tottenhamem i chciałby kontynuować w nim karierę. Według dziennikarzy The Sun jeden aspekt mógłby jednak przekonać go do rozważenia innych opcji. 

Dla napastnika priorytetem jest gra w Lidze Mistrzów. Jeśli Kogutom nie uda się zakwalifikować do kolejnej edycji europejskich pucharów, 29-latek może rozważyć ofertę ze strony Manchesteru United. Czerwone Diabły gotowe są przeznaczyć na jego transfer znaczące środki. 

Obecnie Tottenham po 26. kolejkach zajmuje czwartą pozycję w Premier League. Za jego plecami czai się już jednak Liverpool z trzema punktami straty. The Reds postarają się przegonić Koguty i zepchnąć je z pozycji gwarantującej awans do Ligi Mistrzów.

Czytaj też: Tottenham nie myśli o przedłużeniu kontraktu z trenerem

Komentarze