Barcelona złoży kolejną ofertę za Lewandowskiego

Robert Lewandowski
fot. PressFocus Na zdjęciu: Robert Lewandowski

Robert Lewandowski wciąż nie może być pewny swojej przyszłości. Polski napastnik jest właśnie po czerwcowym maratonie w Lidze Narodów i może skupić się na urlopie. Tymczasem Bild podaje, że jeszcze w tym tygodnia FC Barcelona może złożyć kolejną ofertę za 33-latka.

  • FC Barcelona wydaje się faworytem do pozyskania Roberta Lewandowskiego
  • Bild przekazał nowe wieści dotyczące polskiego napastnika
  • Podobno jeszcze w tym tygodniu ma zostać złożona kolejna oferta Bayernowi przez Katalończyków

Barcelona wkrótce podejmie kolejną próbę w sprawie Lewego

Robert Lewandowski jest związany z Bayernem Monachium umową do końca czerwca 2023 roku. Już wiadomo, że 33-latek nie będzie przedłużał kontraktu z Bawarczykami, co sam zapowiedział. Nie milkną zatem spekulacje na temat zmiany klubu przez zawodnika.

Bild sugeruje, że wkrótce FC Barcelona złoży kolejną propozycję w sprawie transferu Lewego. Pierwsza wyniosła 32 miliony euro plus pięć milionów euro w formie bonusów. W mediach nie brakuje doniesień, że kolejny wariant ma wynieść łącznie 40 milionów euro.

Zobacz także:

Jasne jest natomiast, że mistrz Bundesligi oczekuje 50 milionów euro za reprezentanta Polski. Jednocześnie Bayern liczy na spłatę transferu w jednym przelewie, nie godząc się na rozłożenie transakcji na raty.

Już wcześniej pojawiły się z kolei informacje, że Lewandowski ustnie porozumiał się z Barcą w sprawie umowy na trzy sezony. W ostatniej kampanii rozegrał 50 spotkań, notując w nich 46 goli.

Czytaj więcej: Hansi Flick skomentował konflikt Lewandowskiego z władzami Bayernu: ta sytuacja to wstyd

Komentarze