Ambitny plan Barcelony. W przyszłym roku chcą dokonać hitowego transferu

FC Barcelona jest gotowa w następnym letnim okienku transferowym sprowadzić Chwiczę Kwaracchelię. Problem dla "Dumy Katalonii" może stanowić kwota odstępnego, bowiem Napoli życzy sobie za Gruzina ponad 100 milionów euro - informuje "El Nacional".

Chwicza Kwaracchelia
IMAGO / Giuseppe Maffia Na zdjęciu: Chwicza Kwaracchelia
  • Ambitny plan FC Barcelony na przyszłe letnie okienko transferowe
  • “Duma Katalonii” chciałaby sprowadzić Chwiczę Kwaracchelię
  • Problem dla mistrzów Hiszpanii może stanowić kwota odstępnego za Gruzina

FC Barcelona jest gotowa sprowadzić Chwiczę Kwaracchelię

Doniesienia “El Nacional” sugerują, że FC Barcelona chce w przyszłym letnim okienku transferowym dokonać hitowego wzmocnienia. Otóż na celowniku mistrzów Hiszpanii znalazł się Chwicza Kwaracchelia. Zainteresowanie Gruzinem ma związek z tym, że “Duma Katalonii” nie jest zainteresowana wykupem Joao Felixa z Atletico Madryt.

Hiszpański portal informuje również, że FC Barcelona będzie miała problem ze sprowadzaniem Kwaracchelii. Otóż Napoli życzy sobie ponad 100 milionów euro za gruzińskiego skrzydłowego, a nie jest tajemnicą, że “Blaugrana” ma ogromne problemy finansowe.

Co ciekawe, Chwicza Kwaracchelia prywatnie jest wielkim fanem Realu Madryt. Gruzin nigdy nie ukrywał swojej sympatii do “Królewskich” oraz tego, że w przyszłości chciałby reprezentować ich barwy.

Sprawdź także: Obrońca czuje się szczęśliwy w Man United. “Kocham ten klub i mam ważny kontrakt”

Komentarze