Pierwsze słowa nowego nabytku Man United. “Honor i duma”

Ostatniego dnia okienka Manchester United zdołał zakontraktować Sofyana Amrabata. Marokańczyk opublikował wpis, w którym przywitał się z fanami nowej drużyny.

Sofyan Amrabat
IMAGO / Andrea Staccioli Na zdjęciu: Sofyan Amrabat
  • Sofyan Amrabat w końcówce okienka wreszcie zdołał opuścić Fiorentinę
  • Marokańczyk trafił do Manchesteru United
  • Swoim wpisem na profilu instagramowym przywitał się z fanami Czerwonych Diabłów

“Reprezentowanie tej koszulki to marzenie”

Sofyan Amrabat od początku letniego okienka naciskał na odejście z Fiorentiny. Zdawał sobie sprawę, że jego pozycja na rynku urosła po Mistrzostwach Świata w Katarze. Interesowała się nim też, choćby, FC Barcelona. Reprezentant Maroka dopiął swego dopiero ostatniego dnia okna. Przeniósł się do Manchesteru United na zasadzie wypożyczenia z opcją wykupu za 25 milionów euro. Co prawda fani nieco poczekają na debiut nowego gracza z powodu kontuzji, ale ten już się z nimi przywitał.

“Czuję honor i dumę z powodu dołączenia do tego wielkiego klubu, klubu pełnego historii i pasji!  Reprezentowanie tej koszulki jest marzeniem. Dam z siebie absolutnie wszystko, by bronić herbu. Nie mogę doczekać się postawienia stopy w Teatrze Marzeń, moim nowym domu. Dziękuję wszystkim fanom za ciepłe przywitanie, sprawmy, że zapamiętamy ten sezon!” – możemy przeczytać na profilu instagramowym piłkarza.

Sofyan Amrabat od początku letniego okienka naciskał na odejście z Fiorentiny. Zdawał sobie sprawę, że jego pozycja na rynku urosła po Mistrzostwach Świata w Katarze. Interesowała się nim też, choćby, FC Barcelona. Reprezentant Maroka dopiął swego dopiero ostatniego dnia okna. Przeniósł się do Manchesteru United na zasadzie wypożyczenia z opcją wykupu za 25 milionów euro. Co prawda fani nieco poczekają na debiut nowego gracza z powodu kontuzji, ale ten już się z nimi przywitał. “Czuję honor i dumę z powodu dołączenia do tego wielkiego klubu, klubu pełnego historii i pasji! Reprezentowanie tej koszulki jest marzeniem. Dam z siebie absolutnie wszystko, by bronić herbu. Nie mogę doczekać się postawienia stopy w Teatrze Marzeń, moim nowym domu. Dziękuję wszystkim fanom za ciepłe przywitanie, sprawmy, że zapamiętamy ten sezon!” – możemy przeczytać na profilu instagramowym piłkarza. Amrabat w minionym sezonie rozegrał 49 spotkań dla Fiorentiny we wszystkich rozgrywkach. Zanotował jedną asystę w Serie A.

Amrabat w minionym sezonie rozegrał 49 spotkań dla Fiorentiny we wszystkich rozgrywkach. Zanotował jedną asystę w Serie A.

Zobacz też: Ambicja młodego gracza Barcelony. “Musimy wygrać Ligę Mistrzów”.

Manchester United
Brighton
Kursy mogą ulec zmianie. Aktualizacja z dnia: 16 września 2023 15:58.

18+ | Graj odpowiedzialnie! | Obowiązuje regulamin

Komentarze