West Ham podjął decyzję, kto trafi do Londynu zamiast Zielińskiego

Piłkarze LOSC Lille
Pressfocus Na zdjęciu: Piłkarze LOSC Lille

Wszystko wskazuje na to, że Piotr Zieliński nie trafi jednak tego lata do West Hamu. Polak miał w ostatniej chwili zrezygnować z przenosin do ekipy Młotów, która wytypowała już nowego zawodnika na jego miejsce. West Ham doszedł do porozumienia z Lille w kwestii transferu Amadou Onany.

  • West Ham próbował latem pozyskać Piotra Zielińskiego z Napoli
  • Polak w ostatniej chwili zrezygnował z przenosin, dlatego Młoty skupiły się na innych opcjach
  • Według Sky Sports, do West Hamu trafi Amadou Onana

Talent z Lille zamiast Zielińskiego w West Hamie?

Władze West Hamu mocno wierzyły w powodzenie transferu Piotra Zielińskiego. Gra Polaka w trakcie ostatniego sezonu w Napoli była kwestionowana, a on sam wahał się, czy kontynuować tam karierę. Wydawało się, że jeszcze w trakcie tego okienka transferowego pomocnik reprezentacji Polski przeniesie się na London Stadium. Media przekazały, że 28-latek w ostatniej chwili zrezygnował z transferu. 

Wobec odmowy Polaka West Ham postanowił skupić się na innych opcjach. Jedną z nich był utalentowany pomocnik Lille – Amadou Onana. Dziennikarze Sky Sports przekazali w środę, że oba kluby doszły do porozumienia w sprawie jego przenosin do Londynu.

Zgodnie z ich doniesieniami, defensywny pomocnik może kosztować Młoty nawet 40 milionów euro, a transfer jest już jedynie kwestią czasu. West Ham nie chce dłużej czekać na Zielińskiego i jest zdecydowany na sprowadzenie Belga o senegalskich korzeniach. Onana w ubiegłym sezonie wystąpił w 41 meczach. Zanotował w nich trzy bramki i asystę.

Komentarze