Reprezentant Urugwaju łączony z Interem. Agent piłkarza odniósł się do plotek

Nahitan Nandez ponownie znalazł się na celowniku Interu Mediolan. Zainteresowanie "Nerazzurrich" Urugwajczykiem potwierdził sam agent piłkarza w rozmowie z "Crave Deportiva".

Nahitan Nandez
Obserwuj nas w
IMAGO / ABACAPRESS Na zdjęciu: Nahitan Nandez
  • W szeregach Interu Mediolan odżyło zainteresowanie Nahitanem Nandezem
  • Pablo Bentancur uchylił rąbka tajemnicy w tej sprawie
  • Okazuje się, że “Nerazzurri” faktycznie interesują się piłkarzem Cagliari Calcio

Agent Nandeza: Jesteśmy w trakcie negocjacji z Interem

W 2021 roku Inter Mediolan był bliski pozyskania Nahitana Nandeza. Urugwajczyk miał zastąpić Achrafa Hakimiego. Wówczas wybuchał poważna afera związana z urugwajskim piłkarzem, który został oskarżony o przemoc nad swoją partnerką. “Nerazaurri” postanowili zrezygnować z zawodnika Cagliari Calcio i sprowadzili do zespołu Denzela Dumfriesa.

W ostatnim czasie włoska prasa poinformowała, że Nahitan Nandez ponownie znalazł się w orbicie zainteresowań Interu. Głos w tej sprawie postanowił zabrać Pablo Bentancur, agent zawodnika. W rozmowie z “Crave Deportiva” zdradził, że mediolański zespół faktycznie zagiął parol na Urugwajczyka.

POLECAMY TAKŻE

Jesteśmy w trakcie negocjacji z Interem. Kontrakt Nandeza z Cagliari wygasa w 2024 roku i otrzymaliśmy już kilka telefonów. Jeden z nich był właśnie z Interu. Teraz kluczową sprawą dla niego jest odpoczynek i powrót do pełni sprawności. Ostatnie mecze z drużyną narodową Urugwaju rozgrywał z problemami mięśniowymi. Nandez będzie dużym nazwiskiem w nadchodzącym okienku transferowym – przyznał.

Nahitan Nandez w obecnie trwającym sezonie rozegrał 11 spotkań pod okiem Claudio Ranieriego. W tym czasie udało mu się raz wpisać na listę strzelców, a także zaliczyć jedną asystę. Portal “Transfermarkt” wycenia piłkarza na pięć milionów euro.

Sprawdź także: Inter wznawia rozmowy z Athletico. Transfer bramkarza coraz bliżej

Komentarze