Media: zgrzyty w szatni Juventusu. Piłkarze mają dość trenera?

Włoski Tuttosport informuje o słabych relacjach Massimiliano Allegriego z piłkarzami Juventusu, którzy nie są zadowoleni ze współpracy z obecnym szkoleniowcem.

Juventus FC
IMAGO / Nicolo Campo Na zdjęciu: Juventus FC
  • Juventus ma za sobą bardzo trudny sezon
  • Tymczasem Tuttosport informuje o kolejnych problemach
  • Zdaniem dziennikarzy pogarszają się relacje zawodników z trenerem

Kiepskie relacje piłkarzy Juve z Allegrim

Juventus rozgrywa bardzo ciężki sezon. Klub boryka się z licznymi kontuzjami, a wielu zawodników jest dalekich od swojej optymalnej formy. Stara Dama odpadła z Ligi Mistrzów już na poziomie fazy grupowej i miała nadzieję na sukces w Lidze Europy, ale bianconeri nie poradzili sobie w półfinale z Sevillą.

To będzie drugi sezon z rzędu, w którym Juventus nie sięgnie po żadne trofeum. Losy mistrzostwa rozstrzygnęły się na wiele tygodni przed końcem sezonu, a bianconeri odpadli z Pucharu Włoch również w półfinale.

Media informują o niezbyt dobrej atmosferze w klubie, na co wpływać mają też kiepskie relacje w szatni. Tuttosport przekonuje, że piłkarze nie dogadują się z Massimiliano Allegrim i mają nie być zadowoleni ze współpracy ze szkoleniowcem.

Wiele jednak wskazuje na to, że Allegri pozostanie w Turynie na kolejny sezon. Włoch ma ważny kontrakt, a ponadto pobiera niemałą pensję. W obliczu problemów poza sportowych Juventusu, turyńczycy mogą mieć spory problem ze zmianą trenera właśnie ze względu na koszty.

Zobacz również: AC Milan rozpoczął starania o napastnika West Hamu

Komentarze