Co za asysta Vlahovicia! Juventus zdobył trzy punkty w meczu z Romą [WIDEO]

Juventus pokonał 1-0 AS Romę w ostatnim meczu Serie A w tym roku. W pierwszych minutach drugiej połowy Adrien Rabiot zdobył bramkę otwierającą wynik meczu. Wspaniałą asystą popisał się Dusan Vlahović.

Dusan Vlahović
Imago / Giuseppe Maffia Na zdjęciu: Dusan Vlahović
  • Juventus na własnym stadionie wygrał 1-0 z AS Romą w meczu 18. kolejki włoskiej Serie A
  • Stara Dama zbliżyła się do Interu w tabeli ligowej na 2 punkty
  • Wspaniałą asystą przy bramce Rabiota popisał się Dusan Vlahović

Piękna asysta Vlahovicia. Juventus wygrywa z Romą

Na zakończenie roku włoska piłka sprezentowała nam wielki hit pomiędzy Juventusem a Romą. Mimo skromnego zwycięstwa 1-0 podopiecznych Maxa Allegriego w meczu nie można było narzekać na brak emocji. Tuż przed przerwą przed utratą bramki uratował gości Evan N’Dicka. Obrońca wybił piłkę bezpośrednio przed linią bramkową. Gdyby nie interwencja 24-latka, to strzał Filipa Kosticia trafiłby prosto do bramki portugalskiego bramkarza.

Juventus w fantastycznym stylu rozpoczął drugą połowę meczu. Już dwie minuty po wznowieniu gry piłkę do siatki skierował Adrien Rabiot. Francuz wykorzystał wspaniałe podanie piętką od Dusana Vlahovicia i strzałem po krótkim słupku pokonał bramkarza rzymian. Dla 28-latka było to 3 trafienie w rozgrywkach Serie A.

Dzięki zwycięstwu nad Romą strata do Interu zmniejszyła się na 2 punkty. “Bianconeri” po 20. kolejkach zajmują 2. miejsce z dorobkiem 43 punktów. Następny mecz zespół Maxa Allegriego zagra 4 stycznia. Ich rywalem w 1/8 finału Pucharu Włoch będzie Salernitana.