Cristiano Ronaldo
Cristiano Ronaldo PressFocus

Ronaldo: nie możemy tego akceptować

Cristiano Ronaldo po ostatnim spotkaniu w tym roku, w którym Juventus wysoko 0:3 przegrał z Fiorentiną, opublikował wpis w którym przyznał, że takie wyniki nie mogą przytrafiać się drużynie. Wyraził również przekonanie, że po krótkiej świątecznej przerwie zespół wróci “silniejszy i bardziej zjednoczony niż kiedykolwiek”.

Dla Starej Damy była to pierwsza ligowa porażka w obecnym sezonie. Obecnie Juventus zajmuje czwarte miejsce w tabeli z siedmioma punktami straty do prowadzącego Milanu.

‘Wczoraj, słabym występem i wynikiem dalekim od akceptowalnego, zakończyliśmy nasze występy zaplanowane na 2020 rok, szczególny rok pod wieloma względami. Puste stadiony, protokoły COVID, długie przerwy i bardzo napięty terminarz” – napisał Ronaldo na swoim koncie na Instagramie.

“Ale to nie jest żadna wymówka do niczego. Wiemy, że musimy dać z siebie więcej, aby grać lepiej i wygrywać w bardziej konsekwentny sposób. Jesteśmy Juventusem! I po prostu nie możemy zaakceptować niczego mniej niż doskonałości na boisku!” – dodał.

“Mam nadzieję, że ta krótka przerwa pomoże nam wrócić silniejszymi i bardziej zjednoczonymi niż kiedykolwiek, ponieważ do końca sezonu jest jeszcze daleko. Wierzymy, że po raz kolejny będziemy świętować z naszymi kibicami.” – kontynuował.

“Uwierzcie w nas, zaufajcie naszemu zespołowi tak samo, jak my ufamy wam” – zakończył.

Piłkarze Juventusu na boisko wrócą już 3 stycznia. Drużyna prowadzona przez Andrę Pirlo zmierzy się wówczas u siebie z Udinese Calcio. Będzie to także sprawdzian przed czekającym ją trzy dni później szlagierowym pojedynkiem z Milanem.

Kursy moga ulec zmianie. Aktualizacja z dnia 3. stycznia 2021 20:27.


18+ | Graj odpowiedzialnie! | Obowiązuje regulamin

Komentarze