Prezydent Napoli zdradza przyszłość swojej gwiazdy. Transfer możliwy tylko w jednym przypadku

Victor Osimhen jest rozchwytywany przez najmocniejsze kluby w Europie. Aurelio De Laurentiis nieustannie przekonuje, że Nigeryjczyk rozpocznie kolejny sezon w barwach Napoli. Transfer jest możliwy tylko w jednym przypadku.

Victor Osimhen
Obserwuj nas w
fot. Imago/Insidefoto Na zdjęciu: Victor Osimhen
  • Victor Osimhen ma za sobą fantastyczny sezon, zwieńczony mistrzostwem Włoch
  • Gwiazdor Napoli jest rozchwytywany przez najlepsze kluby w Europie
  • Prezydent Azzurrich nie ma wątpliwości – Nigeryjczyk zostanie w zespole

Transfer Nigeryjczyka wykluczony?

Sezon 2022/2023 był dla Victora Osimhena niezwykle udany. Z 26 trafieniami na koncie zdobył koronę króla strzelców Serie A i okazał się dla Napoli kluczowym ogniwem w wyścigu o mistrzostwo Włoch. Nie dziwi więc, że Nigeryjczyk błyskawicznie znalazł się na liście życzeń największych europejskich gigantów.

O transferze 24-latka marzą takie ekipy, jak Chelsea, Manchester United oraz Bayern Monachium. Napoli od samego początku było jednak nastawione na zatrzymanie swojego gwiazdora, oczekując za niego kwoty znacząco przekraczającej 100 milionów euro, a nawet sięgającej 150 milionów euro.

Prezydent mistrza Włoch Aurelio De Laurentiis jest przekonany, że żaden klub nie będzie w stanie sprostać tym wymaganiom, dlatego Osimhen zostanie w zespole na kolejny sezon.

– Zobaczymy Victora Osimhena w naszej koszulce w kolejnym sezonie, jestem tego pewien. Jeśli natomiast pojawi się oferta przekraczająca nasze oczekiwania, ruszymy po kolejny niezwykły talent, tak jak miało to miejsce w przypadku Kwaracchelii i Osimhena – mówi De Laurentiis.

Zobacz również: Zaskakujący kandydat na kapitana FC Barcelona. Jeszcze niedawno był wypychany z klubu

Komentarze