Działacze Interu Mediolan spokojni o przyszłość gwiazdy

Jeszcze do niedawna Lautaro Martinez przymierzany był do wielu klubów. Europejscy giganci starali się przekonać Argentyńczyka do transferu, jednak on sam chciał pozostać w Interze. O przyszłość napastnika nie martwi się wiceprezydent Nerazzurrich, Javier Zanetti.

Lautaro Martinez
Imago/Marco Caniero Na zdjęciu: Lautaro Martinez
  • Lautaro Martinez jest wciąż mocno obserwowany przez wiele topowych klubów, w tym Real Madryt
  • Napastnik dobrze czuje się jednak w Interze i nie planuje odejścia
  • Spokojny o przyszłość Argentyńczyka jest Javier Zanetti

Martinez decydowany na kontynuowanie kariery w Interze

Lautaro Martinez kolejny sezon z rzędu pełni rolę lidera Interu Mediolan, który zapewnia zespołowi wiele trafień. Argentyńczyk jest najskuteczniejszym strzelcem drużyny, a na koncie w kampanii 2022/23 ma już 28 goli. Z tego też powodu jest uważnie obserwowany przez wiele klubów, gotowych wyłożyć za niego ogromne pieniądze.

O przyszłość snajpera nie martwi się jednak wiceprezydent Nerazzurrich, Javier Zanetti. Legenda Interu zdaje sobie sprawę, że napastnik dobrze czuje się w Mediolanie i nie spieszy mu się do odejścia.

Jestem bardzo spokojny, bo Lautaro dobrze czuje się w Interze Mediolan. Nie słyszałem żadnych plotek o rzekomym zainteresowaniu ze strony Realu Madryt. Nic o tym nie wiemy – stwierdził, odnosząc się do ostatnich doniesień. 

Sytuację Martineza monitorują działacze Realu Madryt, jednak nie doszło na razie do żadnych kontaktów. Królewscy poszukują zastępstwa dla Karima Benzemy, który prawdopodobnie zdecyduje się zaakceptować ofertę ze strony klubów z Arabii Saudyjskiej.

Czytaj też: Wiadomo co z przyszłością Milika. Juventus podjął decyzję ws. wykupu

Komentarze